За позитивний висновок експертизи чиновник вимагав 700$ хабара

Поділитися
    Співробітники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали за хабарництво експерта Держгірпромнагляду. Сімсот американських доларів службовець вимагав та отримав за позитивний висновок технічної експертизи та реєстрацію господарського транспорту.
Ризик втратити роботу, бути притягненим до відповідальності у чиновника відійшли на другий план, коли з’явилася можливість нечесного легкого заробітку.
44-річний співробітник Тернопільського експертно-технічного центру Держгірпромнагляду, працюючи на посаді експерта з проведення технічного огляду, експертного обстеження технологічних транспортних засобів, експертизи проектної документації та спроможності суб’єктів господарювання виконувати роботи підвищеної небезпеки, вирішив не просто бути носієм такого довгого переліку посадових зобов’язань, а й заробити на цьому. Коли до службовця звернувся приватний підприємець з проханням зареєструвати належний йому вилковий електронавантажувач, експерт довго розповідав про терміни проходження такої процедури, про вимоги, які мають бути дотримані під час її проведення, але… можна було зробити усе просто і швидко. Для цього потрібно були лише… сімсот доларів.
Як розповів начальник управління боротьби з економічною злочинністю тернопільської міліції Анатолій Лупійчук, співробітника експертно-технічного центру оперативники затримали на гарячому – у його робочому кабінеті, де останній, тільки після того, як отримав від підприємця хабар, віддав йому висновок експертизи та всі реєстраційні документи. Під час особистого огляду міліціонери знайшли та вилучили гроші, що були предметом хабара.

Наразі проти підозрюваного міська прокуратура Тернополя порушила кримінальну справу за частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу. Триває розслідування.

Як Хоптян обдурив пайовиків Щепановського (відео)

Водія, який важко поранив таксиста, відправили за ґрати