Чемпіоном України з кікбоксингу став школяр з Тернополя

Фінал Кубку України з кікбоксингу серед дорослих та Першість України серед школярів за версією W.P.K.A відбувся у м.Харків. Інформує “Тернопільська липа“.

В змаганнях взяли участь 650 учасників з 18 областей України. У багатьох вагових категоріях кількість спортсменів досягала від 20 до 30 кікбоксерів.
Честь нашої області захищала об’єднана команда спортивно-оздоровчого клубу “Тернопіль” (голова Колесник С.Є.) та ДЮСШ “Спартак” (директор Приймак В.М.).

Найуспішніше серед тернополян виступив Смаль Назар, який став чемпіоном України серед школярів у ваговій категорії до 80 кг (1995 рік народження).

Назар успішно провів три поєдинки і у фіналі переміг кікбоксера з м. Харкова. Це вже вдруге за 2012 рік Назар здобуває титул чемпіона України. Вперше він здобув цей титул 22-25 березня цього року у м. Чернігів.

Тренується спортсмен у тренерів Колесника С.Є., Кріля І.М., Стасишина В.Й.