Дісталося паліям від родичів-месників господарям із села Заздрість Теребовлянського району

Поділитися
Одному потерпілому зловмисники двічі підпалювали тюки соломи.
Оперативники Теребовлянського райвідділу внутрішніх справ за підозрою у підпалі затримали двох жителів села Заздрість. Чоловіки виявилися родичами – шваграми. Один – місцевий, інший – співжитель сестри – родом із Закарпаття.
Доброї слави поміж односельцями чоловіки не мали. Незважаючи на молодий вік – одному з них лише двадцять, інший на дев’ять років старший – любили випивку. Але, незважаючи ні на що, селяни не сподівалися від молодиків такого вчинку.
Одного вечора полум’я охопило скирту соломи в господарстві 48-річного жителя села. Врятувати не вдалося нічого. Спочатку думали, що це випадковість. Але через якийсь час з димом пішла солома іншого господаря. А вже наступного дня за підозрою у вчиненні підпалів міліціонери затримали сусіда потерпілих – 20-річного місцевого уродженця. Чоловік не заперечував своєї причетності до скоєного, лише наголосив, що нашкодив, аби помститися за неприязні взаємини. Розповів, що задум пустити червоного півня на сусідські обійстя виношував давно, але, щоб реалізувати, у ті дні добряче хильнув оковитої. Вечірньої пори заходив на городи, де сусіди поскладали тюки соломи, і чиркання запальнички вистачало, аби розгорівся вогонь.
Тиждень заздрівчани жили спокійно. Допоки в одного з потерпілих знову не запалало на городі. Чоловік, аби взимку було чим годувати худобу, купив десять тюків соломи. Язики полум’я зжерли заготоване. У пошуках нового месника-палія міліціонери вийшли на слід родича затриманого. 29-річний чоловік тільки три місяці тому поселився у Заздрості. Приїхав із Закарпаття. Очевидно, як і його місцевий родич, теж незлюбив сусідів, отож пішов палити майно одного з них.

Проти підозрюваних порушено кримінальні справи за статтею “умисне знищення майна, вчинене шляхом підпалу”. Покарання за це – від трьох до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Кандидат в нардепи на Тернопільщині розпочав боротьбу з… целюлітом! І хоче відродити нудиський пляж…

Львівський гастролер обкрадав тернопільських пенсіонерів