111

З чим лишень не борються українські політики, але кандидат в нардепи по 167 виборчому округу на Тернопільщині Володимир Бедриківський – переплюнув усіх! Політик оголосив війну.. целюліту! Чи то міліцейський генерал, який самовисунувся в нардепи, вже зробив у Борщівському, Чортківському і Заліщицькому районах рай і не має чим зайнятися, чи то в нього сімейні проблеми з целюлітом – невідомо. Наразі,  першовідкривач фронту боротьби з некрасивими сідничками у власній газеті «Наш прапор» за кожен розгаданий сканворд, в якому конячими буквами зазначено «Наш кандидат- Володимир Бедриківський» – подарує книгу «Перемагаємо целюліт»!

У поясненні, чому обрано такий подарунок, зазначено: «прочитавши цю книгу, ви не тільки зрозумієте причину появи целюліту, а й станете на шлях порятунку від цієї напасті. Ви також зможете розібратися, чому одні випробувані методи дали позитивний результат, а інші – ні!».

Місцеві мешканці жартують з ініціативи Бедриківського, мовляв, кандидат в нардепи, певно, хоче відродити перший в Австро-Угорській імперії нудиський пляж, який був у Заліщиках. От і зайнявся «підготовкою тіл».


У Заліщиках – ажіотаж за газетою!

 3 comments

  1. Henko

    За такими “кандидатами” як цей целюлітний , а також кандидатами – пророками і їм подібним, пора готувати палати в лікарні для душевнохворих.

  2. Ivan

    Прекрасна ідея ! “Сини народу” вважають , що до їхніх жирних пик більше пасуватимуть наші худі задниці .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.