Громадянський Рух ЧЕСНО запропонує мешканцям міста Тернопіль скласти портрет бажаного народного депутата

Поділитися

12 жовтня в місті Тернопіль на бульварі Шевченка об 12:00 розпочнеться вулична акція «Портрет бажаного кандидата», мета якої – скласти портрет майбутнього народного обранця та з’ясувати, які якості хочуть бачити українці в майбутніх парламентаріях, а також чи збігаються ці бажання з результатами оцінки доброчесності кандидатів від Громадянського Руху ЧЕСНО.

Організатори акції – активісти руху ЧЕСНО – запропонують мешканцям Тернополя «намалювати» портрет бажаного (ідеального) кандидата, якого б люди хотіли бачити в парламенті, за якого б віддали свій голос без вагань та заперечень. А також запропонують перевірити, чи збігаються їхні бажання та очікування з результатами оцінки доброчесності кандидатів, які напередодні презентує Громадянський рух ЧЕСНО.

«Портрет» народного депутата, складений самим народом, стане доповненням аудиту доброчесності кандидатів, проведеним Громадянським Рухом ЧЕСНО.

Від імені руху ЧЕСНО експертні коментарі для ЗМІ нададуть:

* Юрій Лотоцький;

* Іван Ковалик

* Ігор Процик

Акція «Портрет бажаного кандидата» відбудеться в 16 регіонах України: Львові, Чернігові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Луганську, Харкові, Одесі, Вінниці, Полтаві, Сімферополі, Севастополі, Тернополі та Сумах.

Порівняти власну оцінку депутатів з незалежним аудитом парламентарів від усіх політичних сил українці зможуть, зайшовши на сайт Руху ЧЕСНО – chesno.org.

Громадянський рух «ЧЕСНО» має на меті активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів.

Рух не підтримує та не виступає проти жодного політика чи політичної сили.

Для акредитації та організації інтерв’ю, будь ласка, звертайтесь до: Івана Ковалика Kovalyk34@ukr.net тел. 0986443351 Юрій Лотоцький yuriy.lototskiy@gmail.com тел. 0967633178

Сергій Надал “чинить такі діла, що знаєте, “мама дарагая” і ті бандити відпочивають – розповідають у Львові на телебаченні

Презентація Програми імені Фулбрайта у Тернополі