Громадська ініціатива «Регіони» – СТОП! Жодного голосу банді!»

Поділитися

За майже 3 роки правління В.Януковича, жоден українець не сказав, що його життя і життя його близьких змінилося в кращий бік. Суцільне «пАкращІння» стосується тільки самого президента, його сім’ї та найближчого оточення. І зараз прислужники режиму знову рвуться до влади. На чергових парламентських виборах ми маємо справу з найабсурднішою за своєю суттю технологією. Чільні представники Партії регіонів соромляться своєї політичної сили і претендують на мандат Народного депутата України як самовисуванці.

Така ситуація не поодинока. Провладні кандидати, які відмежовуються від Партії регіонів є і на Сході України і на Півдні, і в Центрі. Однак, найбільше їх на Заході нашої держави. І це зрозуміло – галицького господаря не так легко ошукати. Йому вже поперек горла стоїть Янукович разом зі своєю бандою. Саме тому регіонали обрали тактику висування ніби-то незалежних кандидатів, які де-факто керуються в своїй діяльності з Банкової. Такими на Тернопіллі є: В.Клименко (банкір, родом з Луганська), Н.Хоптян (голова Гусятинської районної ради, дружина голови ОДА В.Хоптяна), І.Чайківський (фермер, який ще донедавна очолював фракцію Партії регіонів в Тернопільській районній раді), Ю.Чижмарь (колишній голова ОДА, соратник міністра азарівського уряду В.Балоги) та деякі інші. Всі вони називають себе самовисуванцями і соромляться своєї приналежності до партії влади.

Тернополяни! Будьмо пильними! Не дамо себе ошукати!
Саме для того, щоб перефарбовані регіонали не пройшли до Парламенту ми створили громадський рух «Регіони» – СТОП! Жодного голосу банді!».

Ми починаємо серію публікацій, в яких подано правду про так званих «само висуванців». Робимо це для того, щоб тернополяни дізналися, хто і що ховається за маскою благодійника, мецената чи політика. Щоб тернополяни не дали жодного голосу банді! Ми виведемо на чисту воду всіх вовків в овечій шкурі та не дозволимо, щоб бандити нами керували!

Щиро Ваш, Степан Барна

Клименко замовив справу проти Ломаковича?

Робота У Тернополі: + і –