Як через головного ударівця Тернополя бюджет Тернополя недорахувався 80 мільйонів!

Поділитися

Про співпрацю партії Віталія Кличка “Удар” та партії регіонів Миколи Азарова говорять давно. Спільними точками дотику є люди, яких прихистив в своєму партійному списку відомий боксер, хоча раніше їх помічали у співпраці з регіоналами. Це і голосування депутатів партії “Удар” у Київській міській раді, це і окремі кандидати-мажоритарники.
В Тернополі співпраця Ігоря Побера, який очолює обласну організацію партії Кличка, з рагіоналами розпочалася давно.
Ще будучи депутатом міської ради (свого часу він вийшов з БЮТу, але мандат депутата не здав), пан Побер разом зі своїм колегою паном Іваном Біликом (якого Янукович призначив керувати Монастириською РДА) лобіювали прийняття рішення міської ради для ТОВ “Арена розваг” (до речі, основним видом діяльності цієї фірми є “інші види діяльності”).
Це рівненське підприємство, яке в Тернополі в паковій зоні планувало збудувати так званий “розважальний комплекс”, що викликало цілу хвилю протестів тернополян. Тоді мер Заставний заветував рішення, однак депутати за наполяганням Ігоря Побера таки проголосували за надання земельної ділянки ТзОВ <<Арена розваг-Тернопіль>>. Рішення було прийняте всупереч Закону України <<Про державний бюджет України на 2008 рік>>, Земельного кодексу та раніше прийнятих рішень Тернопільської міської ради в частині надання земельних ділянок виключно на конкурентних засадах. Таким чином бюджет міста Тернополя недоотримав понад 80 мільйонів гривень.

Шановні виборці, будьте пильними!

Як у Пробіжній на Чортківщині селяни викинули з монастиря монахинь-розкольниць (відео)