111

Настав останній тиждень виборчої компанії. Ті кандидати в народні депутати України, які не добилися прихильності виборців, вдаються до самих брудних і підлих кроків, поливання брудом своїх опонентів.

Вони вигадують кримінальні справи, перекручують факти та розповсюджують брудну інформацію через місцеву пресу і телебачення, використовуючи, це, як інструмент, в боротьбі проти кандидатів від об’єднаної опозиції ВО Батьківщина.

Я називаю це «тиждень брудних технологій».

Кожної виборчої компанії засоби масової інформації, за спеціальними замовленнями, тиражують відверту брехню про лідера опозиції Юлію Тимошенко. Сьогодні, замасковані провладні кандидати, використовують таку ж брехню, як механізм знищення політичних конкурентів від опозиції: Володимира Бойка, Олексія Кайду, Михайла Головка та мене, Михайла Апостола.

Кому це вигідно?

В першу чергу політикам-бізнесменам, які ховаючись за плечима популярних людей, не знайшли підтримки серед виборців нашого краю.

Збанкрутілим політичним «лідерам», які багато обіцяли з трибуни на майдані, але покращивши життя своєї родини, забули про десятки тисяч тих людей, які їм довіряли.

Самовисуванцям, які будучи депутатами, роками нічого не робили для наших краян, а сьогодні прикриваються національною ідеєю і патріотизмом та хочуть отримати їх голоси, після чого знову, на роки, поїхати і прислуговувати своїм збанкрутілим політичним лідерам.

Тим кандидатам, лідери котрих відмовились підписати угоду про створення коаліції у Верховній Раді України нового скликання проти злочинної влади.

Їхнім висуванцям в округах, які прикриваються популярністю своїх політичних лідерів, а самі кожну виборчу компанію змінюють партії і разом з представниками влади роздають подарунки.

Я переконаний, що брудні технології не вплинуть на свідомих виборців, які визначились в підтримці кандидатів від об’єднаної опозиції.

Шановний виборцю, будь уважним та розсудливим, не піддавайся впливу брудних технологій.

Зробіть свій вибір заради своїх дітей та онуків.

Голосуй серцем. Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, кандидат від об’єднаної опозиції Михайло Апостол.

1 comment

  1. Михайло

    Пане Михайло та ви самі є брехун з брехунів!!! Скільки бруду ви виляли чужими руками на своїх опонентів, про це свідчать заказні статті у інтернет виданні «ПРОВСЕ» та у інших інтернет виданнях та друкованих засобах масової інформації і ви ще говорите про чесність та порядність!!! А скільки людей ви обдурили в свій час із паями в своєму рідному краї!!! Ви ж наживалися і наживаєтеся з простих селян та ще й хочете, щоб вони за вас проголосували!!! Вам би мало бути соромно!!! Ви ж також є політиком-бізнесменом, який ховається за плечима популярних людей, прикриваєтеся Тимошенко, бо без неї і Деревляного ви взагалі є ніхто!!! Тай що ви зробили для свого краю, окрім того, що потягнули з нього, що могли? Так що знаєте як кажуть в народі “Чия би корова мичала!”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.