111

До тернопільської інтернет-газети “Про все” зателефонував мешканець села Переволока Бучацького району. Чоловік розповів, що днями до їхнього села приїжджав кандидат в нардепи Давиденко. Щоб на зустріч із ним прийшли селяни, у Переволоці оголосили, що кожному заплатять по 50 гривень. Хто прийде. Хтось повірив, хтось ні. Але прийшло більше пів сотні людей. Всім відразу й заплатили обіцяні гроші. Селяни взяли гривні і розійшлись по домівках, не очікуючи на виступ нардепа.

-Ви ж казали лише прийти,- відмахувались від штабістів Давиденка селяни. Проте, щоб сидіти і слухати, мови не було.3 comments

 1. Вадім

  Гей семий, а ти кажеш що газета реально бреше, але там люди підписалися під кожним словом! А ти пишеш якусь байку, я з переволоки і грошей ніхто надав. Може ти і на себе в суд подаш за брехню!

 2. Славко

  Таку херню вже пишете шо аж смішно! А аудіозапис, де ви тільки набираєте таких предурків і цікаво скільки за це заплатив Дядько Апостол!?????

  1. Віталій

   В вас, політичних невдах, у всьому винен Апостол. Це вже дійсно смішно. Посоромтеся, та будьте вже достойними українцями, а не як ваш Ющ енко – Давиденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.