111

Сьогодні на Тернопільщині перебуває лідер УДАРу Віталій Кличко. Першим містом, де він провів зустріч був Бучач. Місцеві мешканці звикли до біг-бордів, на яких чемпіон світу з боксу зображений з мажоритарником теребовлянського виборчого округу Миколою Люшняком. Цього разу, на відміну від тернополя, Кличко прочитав прізвище Люшняка без помилок. Але трапився інший конфуз: бучачани, які приїхали подивитись на Кличка, були здивовані «мініатюрністю» Люшняка. На біг-бордах пан Микола виглядав потужним хлопом, а в реальному житті виявився дрібоньким…школярем. Саме так присутні охрестили кандидата в нардепи. Присутні на площі відверто посміялися із побаченої «підтримки по-пахи».

–         Ми розуміємо, що не всі мають зріст під 2 метри, але нащо себе було малювати таким багатирем на біг-бордах з Кличком, – кепкували чоловіки.

У ці хвилини Віталій Кличко їде лише автомобілем до Чорткова. Чому лише? Бо у Бучачі жартували, коли Кличко від’їжджав, що ударівець Ваврик не встиг відродити авіапольоти у Чорткові, про які говорив у всіх газетах.

4 comments

 1. роман

  ну ви і….спасибі за правдиву статтю

 2. Михайло

  Жити не дай, писакам, дай по….балакати) Я в Бучачі був від початку до кінця і відносно “кепкування” можу сказати лише одне – або автор сам тихенько “кепкував” у кущиках, а бо уява ну аж надто… багата)))

 3. Тетяна

  люди вам тільки посміятись та пообговорювати інших хто чим поїхав хто на чому прилетів. Майте в собі хочаби каплю поваги насамперед до самих себе і не обливайте брудом інших які так багато роблять в своєму житті… люди які мають миту які працюють заради неї непокладаючи сил і часу. Поменше завісті до ближніх наших . Ми у Чорткові дуже раді були вітати Віталія та безмежно вдячні йому за візит. Обовязково підтримаєм на виборах партію удар та нашого кандидата Олега Ваврика!

 4. Свідомий

  Єдина сила українців- то Свобода і Тягнибок. Вони не протушкуються, не продадуться. Подивіться як ті бютівці гризуться з кличковцями. А мали би єдиним фронтом йти у наступ на злочинний режим. Щодо Кличка то він більший патріот ніж комусь здається. Гадаю, що за умови обєднання зі Свободою це буде потужна проукраїнська сила. А банкротів штибу Ющенка чи Яценюка нам не потрібно. Нація має очиститися від тих корумпованих тушок які дурять народ своєю начебто опозиційністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.