111

Жителі вул. Колонтая в Тернополі занепокоєні тим, що міська влада ніяк не реагує на їх намір поставити біля будинків фігуру Матері Божої. Люди остерігаються також, що така неувага влади до їх звернення — не що інше, як бажання депутатів міської ради розчистити квітник посеред вулиці й на його місці побудувати дорогу.

— Ми створили ініціативну групу з мешканців будинку, — каже Наталя Сиротюк. — Разом добиваємося, щоб нам дозволили встановити фігуру. Але ані аргументованої відмови, ані дозволу нам не дали — мовчання. Ми запрошували на зустріч багатьох кандидатів у народні депутати, представників влади. Але, окрім начальника інспекції Держархбудконтролю в області, а тепер — кандидата в народні депутати від Тернополя Юрія ОЛІЙНИКА, ніхто не відгукнувся на наші звернення, запрошення. Нас просто проігнорували.

Юрій ОЛІЙНИК розповів мешканцям будинків, на які дії вони мають право.

— Жодний нормативний документ не забороняє громаді встановлювати малі архітектурні форми на території, що їй належить, — пояснив Юрій ОЛІЙНИК. — Мовчання міської влади не означає відмову, бо законних підстав відмовити немає.

За словами Юрія ОЛІЙНИКА, фігура Матері Божої відноситься до малих архітектурних форм, тож дозволів і проектної документації на її зведення не потрібно.

Люди, які зібралися біля будинків й розмовляли з ОЛІЙНИКОМ, переконалися, що він — єдиний кандидат у народні депутати, який фахово може відстояти інтереси громади Тернополя у Верховній Раді, який має волю до дій на благо міста й тернополян.3 comments

  1. іван

    ви що подуріли, продатися Олійнику за встановлення фігури Матері Божої!!!!

  2. Ірина

    На зустріч запрошували всіх кандидатів, представників партій, міського голову, але прийшов до нас тільки Юрій Олійник, вислухав і дав фахову пораду. Ось такі в нас партійні діячі — бояться до людей приходити. А висновки зробіть самі. Олійнику ми вдячні, він один виявився сміливим і небайдужим до наших проблем

  3. Зоряна

    Підтримую Ірину. Олійник – єдиний в Тернополі порядний кандидат. Ніколи не відмовляє у допомозі. Всім іншим до нас байдуже – вони перед виборами тільки красиво обіцяють. Тому я за Олійника, бо тільки він зможе щось зробити для міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.