Юрій ОЛІЙНИК: «Законних підстав відмовити в спорудженні фігури Матері Божої — немає»

Поділитися

Жителі вул. Колонтая в Тернополі занепокоєні тим, що міська влада ніяк не реагує на їх намір поставити біля будинків фігуру Матері Божої. Люди остерігаються також, що така неувага влади до їх звернення — не що інше, як бажання депутатів міської ради розчистити квітник посеред вулиці й на його місці побудувати дорогу.

— Ми створили ініціативну групу з мешканців будинку, — каже Наталя Сиротюк. — Разом добиваємося, щоб нам дозволили встановити фігуру. Але ані аргументованої відмови, ані дозволу нам не дали — мовчання. Ми запрошували на зустріч багатьох кандидатів у народні депутати, представників влади. Але, окрім начальника інспекції Держархбудконтролю в області, а тепер — кандидата в народні депутати від Тернополя Юрія ОЛІЙНИКА, ніхто не відгукнувся на наші звернення, запрошення. Нас просто проігнорували.

Юрій ОЛІЙНИК розповів мешканцям будинків, на які дії вони мають право.

— Жодний нормативний документ не забороняє громаді встановлювати малі архітектурні форми на території, що їй належить, — пояснив Юрій ОЛІЙНИК. — Мовчання міської влади не означає відмову, бо законних підстав відмовити немає.

За словами Юрія ОЛІЙНИКА, фігура Матері Божої відноситься до малих архітектурних форм, тож дозволів і проектної документації на її зведення не потрібно.

Люди, які зібралися біля будинків й розмовляли з ОЛІЙНИКОМ, переконалися, що він — єдиний кандидат у народні депутати, який фахово може відстояти інтереси громади Тернополя у Верховній Раді, який має волю до дій на благо міста й тернополян.

Об’єднана опозиція засудила рекламу Володимира Болєщука

Скільки відсотків мусять дати заліщицькі села за Бедриківського і хто їх до цього змушує