111

Сьогодні кандидат в нардепи від Партії Регіонів Павло Федик пікетував Тернопільську райдержадміністрацію. Піарився на темі Щепановського. Вимагав, щоб Щепановський-молодший, який очолює Тернопільську райдержадміністрацію і місцеву Партію Регіонів, покинув свою посаду. Його не підтримала жодна людина в Тернополі!

Можливо, Павлу Федику треба було провести  акцію “Дай підсрачника регіоналу”, яка користується популярністю в Україні.

Відео 20 хвилин

2 comments

 1. Павло Федик

  Голові Тернопільської районної державної адміністрації
  Щепановському В.В.
  № 1-16.Х.12 від 16.10.2012 р.
  ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

  Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок Вашому брату – будівельнику Зіновію Щепановському — три роки і три місяці позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та штраф у розмірі 4250 гривень.
  Ви, як колишній заступник директора ПМП “ТФ “Будівельник”, виконуючий обов’язки директора ПП “ТФ “Будівельник”, директор ПП “ТФ “Будівельник”, віце-президент корпорації «Укрбудінвест» не могли не знати про реальний стан зловживань навколо тернопільського «Еліта-Центру». Вважаю, що і перебуваючи на високій державній посаді, Ви не здійснили реальних кроків захисту майнових прав пайовиків обманутих Щепановським, не сприяли доведенню всіх фактів розкрадання коштів пайовиків до завершення та справжнього покарання усіх винних в афері Щепановського.
  Враховуючи Вашу дотичність до справи і те, що відповіді на питання про украдені мільйони коштів пайовиків – не отримано, остаточна доля недобудованих десятків будинків – невідома, вважаю Ваше перебування на посаді голови РДА Тернопільського району неетичним. Тому, , прошу Вас, протягом найближчих 24-х годин добровільно подати у відставку.
  У випадку негативної реакції на моє звернення, залишаю за собою право звернутись із закликом звільнити Вас із посади голови РДА до Президента України В.Ф. Януковича.

  Уповноважений представник
  фракції Партії регіонів у Тернопільській
  обласній раді, довірена особа кандидата
  в Президенти України В.Януковича
  у 2009-2010 р.р. Павло ФЕДИК

  46018, м. Тернопіль, вул. Миру 9, кв. 26, тел. 067 3526431

 2. stranger

  А что ж тут удивительного – бандеровцы никогда не поддержат регионалов!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.