Методи НКВД повертаються: на Тернопільщині з’явилися «боївки» псевдобандерівців

Поділитися

Вночі 19 жовтня у Шумську (Тернопільська обл.) співробітники МВС затримали мікроавтобус з великою кількістю контрагітаційних матеріалів, спрямованих проти одного з кандидатів, котрий балотується по 164 виборчому окрузі. Контрагітацію здійснювало восьмеро чоловік, в т.ч. шестеро неповнолітніх. Усіх їх було затримано і після складання адміністративних протоколів відпущено.

Здавалось би, в даному інциденті немає нічого особливого: звичайні для нинішньої держави Україна методи політичної боротьби (в подібних методах навіть є певний плюс, адже, обливаючи одне одного брудом, політикани часом оперують об’єктивними даними).
Одначе «провал» проплачених агітаторів цього разу використали, щоб показати у негативному світлі «Тризуб» ім. С. Бандери. Так, Інтернет-ресурс «Про все» розмістив публікацію, у котрій згадана група ототожнювалася з членами нашої Організації.

Далі йшла класична риторика про «використання неповнолітніх», «гарматне м’ясо» і т.д. Таким чином, замовники статті використали давно перевірену методику дискредитації націоналістів – усі ми пам’ятаємо, як у 40-х роках минулого століття в Україні діяли загони псевдобандерівців…

Таким чином, продажні політикани вдаються до тих прийомів, до яких вдавалися червоні московські окупанти. Їм ідеться про дискредитацію націоналістичного руху загалом та нашої Організації зокрема.

Група затриманих у Шумську осіб не має жодного відношення ВО «Тризуб» ім. С. Бандери. «Тризуб» об’єднує у своїх рядах не політичних заробітчан, а ідейних націоналістів; пропаганда, котру здійснює наша Організація, спрямована не на очорнення тієї чи іншої політичної сили, а на максимальну популяризацію української національної ідеї і висвітлення політичної ситуації в країні з позицій християнства та українського націоналізму.

А загалом, подібні методи, спрямовані проти нашої Організації, лиш доводять, що «Тризуб» веде справедливу боротьбу і є дуже невигідним ворогам України.

Прес-служба ТОО ВО «Тризуб» ім. С. Бандери

Керівники комунальних аптек шукають захисту від… Олексія Кайди!

Греко-католики починають активніше боротися з ворогами Церкви і Господа: на Чортківщині був ліквідований «монастир» догналітів