На Волині представники правоохоронних органів займалися браконьєрством

Поділитися

29 жовтня в урочищі Дубина, що на території Маневицького лісгоспу Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства, лісова охорона на гарячому зловила двох браконьєрів. Особу одного було встановлено на місці. Ним став прапорщик Маневицької виправної колонії Віктор Вакулич. Браконьєри «в пагонах» зловили дикого кабана в петлю, а потім жорстоко розстріляли на місці. Крім того, при зловмисниках було знайдено рушницю, яка згідно з базою даних є краденою і є в розшуку.

За словами голови Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Сівця, це не перший випадок, коли високопосадовці та військовослужбовці займаються злочинним полюванням.

«Ми тримаємо на чіткому контролі дотримання законності полювання в країні. І не робимо жодного виключення правопорушникам, не зважаючи на їх посади чи статус. Не винятком стане і цей випадок. Наразі всі документи передано до правоохоронних органів та прокуратури, ведеться слідство і в найкоротший термін порушників буде покарано, згідно з нормами чинного законодавства», – наголосив Віктор Сівець.

Крім того, голова Держлісагентства Віктор Сівець додав, що для здійснення оперативного контролю за дотриманням користувачами мисливських угідь вимог чинного законодавства в 2012 році створено 620 рейдових бригад, якими проведено майже 25 тисяч рейдів із охорони державного мисливського фонду.

«За 10 місяців цього року на порушників правил полювання складено 2475 протоколів. З них 1863 (75,3%) протоколи складено працівниками Держлісагентства», – резюмував Віктор Сівець.

Брати і сестри українці!

Орест Муц розповів про підсумки виборів у кременецькому виборчому окрузі (аудіо)