Розійтися по доброму не зуміли ні колишнє подружжя з Тернополя, ні ексзакохані з Бережан, ні співжителі із Заліщицького району

Поділитися

А помста – почуття, яке до добра не доведе, а от до адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності може.
До співробітників Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ звернулася місцева пенсіонерка і попросила трохи втихомирити колишнього зятя. Чоловік занадто далеко зайшов у своїх «методах помсти» її доньці. Цього разу ексблаговірний додумався облити фекаліями автівку, що належить 33-річній тернополянці. Таким вчинком лиходій не лише завдав моральних неприємностей колишній дружині, а й наніс матеріальні збитки.
Одразу поспілкуватися правоохоронцям з кривдником не вдалося – той, розуміючи, що нашукав на свою голову неприємностей додому не повернувся. Та це не звільнить «месника» від відповідальності.
Транспортний засіб уродженки райцентру Бережани теж став об’єктом помсти колишнього кавалера. Хлопець проколов шини іномарки та ще й зняв номерні знаки. Із заявою до правоохоронців 19-річна студентка одного з вищих навчальних закладів Польщі звернулася сама. Дівчина розповіла, що колишній кавалер вночі пошкодив її автомобіль «Хонда» та ще й зняв номерні знаки.
Затриманий за підозрою у вчиненні протиправного діяння 22-річний бережанець пояснив, що таким чином помстився колишній подрузі за те, що покинула його.
На даний час проводиться перевірка та вирішується питання про притягнення парубка до відповідальності.
Не матеріальних збитків, а морального приниження та фізичного болю зазнала від колишнього співжителя 25-річна мешканка села Угриньківці Заліщицького району. Мало того, що 29-річний молодик останніми словами обізвав жінку та ще й в пориві злості став розмахувати кулаками. Згадка про таке «спілкування» з колись коханою людиною – синець на пів обличчя.
За медичною допомогою потерпіла не звернулася, а от у правоохоронців поросила допомоги, бо хтозна, чим може закінчитися наступна зустріч з войовничим ексом. А бачитися колишнім доведеться не раз, бо мешкають в одному селі.

7 жовтня в Прошові було проведено перший офіційний відкритий чемпіонат Тернопільського району із Street Workout

11 жовтня – авторська зустріч з письменником Олександром Вільчинським