111

Зважаючи на результати соціологічного дослідження, оприлюдненого агенцією «Фама» (дослідження проводилось на початку жовтня на замовлення аналітичного центру «Політика», опитано 1600 респондентів віком від 18 років, похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954)і з урахуванням ситуації, що складається на 164 виборчому окрузі, де партія влади будь-якими методами намагається «пропхати» своїх кандидатів, Тернопільська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до своїх колег із об’єднаної опозиції із листом-зверненням.

У листі йдеться про те, що лише об’єднання зусиль опозиційних сил проти кандидатів від партії влади під час виборів до Верховної Ради зможе довести не на словах, а на реальних справах, що задекларовані із високим трибун гасла усунути Партію Регіонів від влади, не допустити знищення української нації, побудувати вільну і незалежну державу – не порожні.

«УДАР» закликає керуватись не амбіціями, емоціями та гординею, а здоровим глуздом та реальними фактами. Тому єдиному кандидату в депутати від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» Михайлові Головку, рейтинг якого становить 24,45%, до 15 жовтня «УДАР» пропонує зняти свою кандидатуру на користь Віталія Ломаковича, кандидата від цієї партії за якого готові проголосувати 29,7% виборців. На думку голови обласної організації політичної партії «УДАР» Ігоря Побера, цей крок свідчитиме про справді високі й благородні наміри представників опозиційних сил, оскільки дасть змогу здобути перемогу найрейтинговішому кандидатові і не допустить приходу до влади регіоналів чи їх сателітів.

Представники «УДАРу» переконані, що в даній ситуації переможе здоровий глузд і об’єднання демократичних опозиційних сил таки відбудеться. Благородна мета завжди вимагає жертв. Заради великої цілі і спільного успіху потрібно вміти поступатися особистими інтересами. Тож тепер слово за Михайлом Головком – адже лише він може обрати між власними амбіціями та майбутнім нашого краю.

1 comment

  1. Vova

    переможе Правда, а правда в тому, що Головко має більшу підримку серед народу, а ніж в цій статті намалювали і значно випереджає Ломаковича… тому хай краще Ломакович свої амбіції заховає у своє сокровенне місце.
    судячи з того, які афери Ломакович натворив і людей киданув, будучи на керівних посадах в банку, я приходжу до думки, що його може спасти тільки депутатська недоторканість…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.