Тернопільські «беркутівці» демонстрували учням професійні навички

Поділитися
Днями до учнів Тернопільської загальноосвітньої школи №4 завітали гості у пагонах. Бійці спецпідрозділу «Беркут» підготували для підлітків показові виступи, щоб познайомити їх зі своєю нелегкою професією.
    «Беркутівці», ризикуючи власним життям, забезпечують правопорядок і законність, захищають права та інтереси громадян. Добре тренованих співробітників міліції, серед яких є чимало кандидатів та майстрів спорту, керівництво постійно залучає до затримання озброєних злочинців. До спецпідрозділу зараховують лише найкращих. Щоб постійно бути у формі, правоохоронці тренуються по декілька годин щодня, адже від цього залежить не лише їх власне життя, а й безпека тих, кого вони захищають.
Школярам випала унікальна нагода поспілкуватися зі справжніми професіоналами та знавцями своєї справи. У дітей було чимало питань, а дорослі охоче відповідали на них, розповідали як і скільки потрібно тренуватися, щоб стати сильним та витривалим, закликали дотримуватися здорового способу життя. Під пильним наглядом співробітників міліції учні з цікавістю роздивлялися бойову зброю.
    Продемонстрували «беркутівці» також засоби індивідуального захисту. Школярів особливо здивувало те, що щит та каска разом важать майже два десятки кілограмів, не усі діти змогли їх навіть підняти.
Найцікавішою частиною заходу, звичайно ж, стали показові виступи правоохоронців. Учні 5-11 класів з нетерпінням очікували, що ж відбуватиметься далі. На шкільне подвір’я заїхав легковий автомобіль, за ним, під супровід сирен, службовий міліцейський транспорт – це «беркутівці» переслідували умовного зловмисника. Декілька маневрів автівок і «порушник» був змушений зупинитись, ще мить – і після серії блискавичних рухів він уже лежав на асфальті. Бійці спецпідрозділу блискуче впорались із завданням.
Продемонстрували правоохоронці й прийоми рукопашного бою та самооборони. До автоматизму відпрацьовані рухи, кожен удар вивірений та продуманий – це й не дивно, адже незначна помилка під час реального завдання може обернутися трагедією.
    Своїми вміннями похвалився іще один боєць – службовий собака Барон. «Чотирилапий помічник» з півслова розумів команди кінолога та виконував неймовірні трюки.
    Школярі були у захваті від усього, що побачили. Юнаків вразила сила та сміливість правоохоронців. Після демонстрації чимало учнів зізналися, що хочуть стати схожими на правоохоронців і кинулись демонструвати свою вправність на перекладинах.
Михайло Ясьончик, керівник спецпідрозділу «Беркут» підтримав бажання дітей займатися спортом, але наголосив на тому, що силу слід використовувати свідомо та відповідально і лише за крайньої необхідності. Схожі заходи правоохоронці планують провести і в інших школах області.

Тернопільські таксисти примусили пасажира бігати голим перед нічним клубом

18-річний молодик зі Скородинців змушував йти на злочин восьми-дев‘ятирічних дітей