В аграрному ліцеї села Товсте здають в оренду підвал

Поділитися

Частину підвального приміщення, площею 85,15 кв. м, для розміщення складу у м. Борщові – має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області.

Приміщення розташоване в одноповерховій будівлі електрозварювальних майстерень і слюсарного класу, яке перебуває на балансі Борівської філії Товстенського професійного сільськогосподарського ліцею за адресою: Тернопільська область, м. Борщів, вул. Шухевича, 14. Максимально можливий строк оренди  – 2 роки 11 місяців.

Заяви про оренду даного об’єкту приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення (по 24.10.2012 р.) за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 603, РВ ФДМУ по Тернопільській області. Заяви подаються в окремому конверті з написом „Заява про оренду” із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”.

Детальну інформацію щодо об’єктів оренди можна отримати в РВ ФДМУ по Тернопільській області за телефоном (0352) 52-36-38 та у газеті „Відомості приватизації” (№ 41 від 10.10.2012 стор.20).

 

 

 

Прес-служба Регіонального відділення

Фонду державного майна України

по Тернопільській області

Професійний зрадник Петровський намагається позбутися тавра регіонів

13 жовтня Українському домі «Перемога» відбудеться Урочиста Академія з нагоди 70-річчя створення УПА