111

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час багатотисячного зібрання у Бережанах, куди він завітав, аби представити виборцям Зборівського округу свого побратима, кандидата у народні депутати Володимира Петровського, наголосив на тому, що єдиною державною мовою в Україні має бути українська.

Він відзначив важливість цього питання, однак зауважив, що воно штучно закидається владою для збурювання суспільства.

«Влада обіцяла багато: «почути кожного», реалізувати реформи, – але вона нічого не зробила. І нині, щоб відволікти увагу суспільства, щоб ухилитися від питань, на які влада не має відповідей, знову піднімається мовне питання», – відзначив політик.

«Незалежно від регіону, 70 національностей живе в Україні, і не має значення, якими мовами вони спілкуються – угорською, татарською, чи російською – ми розуміємо один одного. Чому у Польщі державна мова –польська, чому в Німеччині – німецька, чому в Україні має бути не українська? Мова у кожній державі – це те, що індентифікує країну у всьому світі. В Україні державною мовою має бути українська – крапка!»

3 comments

 1. Куінгслі

  А сам, то – українською ні-бу ні-ме ні-куку-ріку! Ха-ха!

 2. Ес

  Яснее не скажешь!
  Но, до ДАУНбасовцев доходит туго!

 3. наталка михно

  Віталій Кличко як політик дуже добре усвідомлює роль єдиної державної мови в державі Україна !
  І українська Віталія Кличка щоразу удосконалюється, а тому кожна свідома людина розуміє і схвалить його старання як людини, котра виросла в російськомовному серидовищі)))) Беріть приклад))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.