111

У вересні цього року 97,7 відсотків платників податку на додану вартість подали звітність в електронному вигляді до Тернопільської об’єднаної ДПІ. Так, з 1193 таких суб’єктів господарювання м. Тернополя 1161 подав декларації засобами телекомунікаційного зв’язку, що становить 97,3%. Що стосується Тернопільського району, то відсоток електронних звітувальників – платників ПДВ складає 99,3 %. Кількість таких платників щомісяця зростає.

Загалом, з початку року до сектору реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС від платників податків Тернополя та Тернопільського району надійшло 282 заяви щодо виготовлення ключів електронного цифрового підпису. З них 244 заяви від суб’єктів господарювання обласного центру та 38 – від платників Тернопільського району.

Принагідно нагадуємо, що ключі електронних цифрових підписів можна отримати безкоштовно, звернувшись у сектор реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів за адресою:  м. Тернопіль, вул. Білецька, буд. 1, 1-й поверх, кабінет 122, тел. (035-2) 23-53-61. Детальну інформацію щодо роботи представництва можна дізнатися на веб-сайті Акредитованого Центру сертифікації ключів ІДД ДПС (www.сskidd.gov.ua).

Ірина Вятчанінова, начальник управління інформатизації

 та обліку платників Тернопільської об’єднаної ДПІ

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.