Звітність в електронному вигляді подають 97,7% тернопільських платників ПДВ

Поділитися

У вересні цього року 97,7 відсотків платників податку на додану вартість подали звітність в електронному вигляді до Тернопільської об’єднаної ДПІ. Так, з 1193 таких суб’єктів господарювання м. Тернополя 1161 подав декларації засобами телекомунікаційного зв’язку, що становить 97,3%. Що стосується Тернопільського району, то відсоток електронних звітувальників – платників ПДВ складає 99,3 %. Кількість таких платників щомісяця зростає.

Загалом, з початку року до сектору реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС від платників податків Тернополя та Тернопільського району надійшло 282 заяви щодо виготовлення ключів електронного цифрового підпису. З них 244 заяви від суб’єктів господарювання обласного центру та 38 – від платників Тернопільського району.

Принагідно нагадуємо, що ключі електронних цифрових підписів можна отримати безкоштовно, звернувшись у сектор реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів за адресою:  м. Тернопіль, вул. Білецька, буд. 1, 1-й поверх, кабінет 122, тел. (035-2) 23-53-61. Детальну інформацію щодо роботи представництва можна дізнатися на веб-сайті Акредитованого Центру сертифікації ключів ІДД ДПС (www.сskidd.gov.ua).

Ірина Вятчанінова, начальник управління інформатизації

 та обліку платників Тернопільської об’єднаної ДПІ

 

Народний депутат Андрій Давиденко підтримав патріотичний фестиваль «Бандерштат»

Тартак та Оt Vinta співатимуть у Тернополі до Дня створення УПА