49-річного жителя села Великий Глибочок Тернопільського району міліціонери заарештували за підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень. Інвалід першої групи, незважаючи на безпорадне становище, аж занадто часто хапався за ніж

Поділитися

Минулого року підрізав одного сусіда, за що отримав через свій стан здоров’я умовне покарання, а цього року його жертвою став інший товариш по пляшці – 36-річний місцевий житель. Непогашена судимість та важкість злочину обернулися ізоляцією для підозрюваного.
Повідомлення про злочин надійшло до чергової частини Тернопільського райвідділу внутрішніх справ від лікарів. До медичного закладу з важким пораненням черевної порожнини та в стані алкогольного сп’яніння був доставлений молодий чоловік. Міліціонери, опитавши потерпілого, з’ясували, того дня молодик спілкувався за чаркою з 48-річним сусідом. Що стало причиною розбіжностей поранений не пригадав, та переконував: замість слів сусід, як аргумент, обрав кухонний ніж.
Підозрюваний у скоєному не зізнавався. Але підпертий незаперечними доказами – міліціонери знайшли у його помешканні знаряддя розправи та сліди крові потерпілого – таки визнав свою провину.
Начальник Тернопільського райвідділу внутрішніх справ Руслан Балик розповідає, що затриманий уже не вперше має проблеми із законом. Минулого року вчинив аналогічний злочин, за що був засуджений до умовного терміну покарання.
Причиною агресії чоловіка завжди була оковита. А пив останнім часом безпробудно. За інвалідську пенсію можна було придбати чимало спиртного, тож до будинку зловмисника завжди тягнулися місцеві пиячки. Потерпілий теж був не проти перехилити чарку-другу, та не думав, що господар візьме плату за застілля його здоров’ям.
Наразі молодий чоловік з важкими пораненнями перебуває у лікарні, а той, хто їх спричинив, відповідатиме за усією суворістю закону.

Прокурором міста Тернополя до господарського суду Тернопільської області направлено позов про стягнення з ТзОВ «Теркон-Буд» 201 тис. гривень заборгованості за договором пайової участі

Колишній банківський працівник виявився шахраєм