Чим Тернопіль цікавий?

Поділитися

Яндекс дізнався, що шукають про Західну Україну користувачі з інших регіонів

Щотижня користувачі задають Яндексу близько 500 тисяч запитів зі словами “Львів”, “Івано-Франківськ”, “Ужгород”, “Тернопіль”, “Чернівці”, “Луцьк”, “Волинь”, “Хмельницький”, “Кам’янець”, “Рівне”, “Західна Україна”, “Закарпатська область” тощо. Значну частину цих запитів (58%) задають користувачі з інших регіонів.

Коли користувачі шукають в інтернеті інформацію про інші міста та регіони, то зазвичай вони хочуть дізнатися про погоду, знайти роботу, карти, розклад транспорту та готелі, місцеві дошки оголошень або локальні версії популярних інтернет-сайтів — ці запити майже однакові для всіх міст. Унікальними для регіонів є запити про місцеві організації, сайти та цікаві місця. З “фірмових” для Західної України об’єктів найчастіше шукають Хмельницький ринок, сайт ua-reporter.com і газету оголошень “Ваш магазин”.

Топ‑10 запитів про організації, сайти та цікаві місця Західної України від користувачів з інших регіонів:

  1. [хмельницкий рынок]
  2. [репортер ужгород]
  3. [ваш магазин львів]
  4. [львівська майстерня шоколаду]
  5. [20 хвилин тернопіль]
  6. [фк волинь]
  7. [нива тернополь]
  8. [барахолка ровно]
  9. [букінфо чернівці]
  10. [карпати львів]

За даними пошуку Яндекса

Детальніше про запити в пошуку Яндекса читайте на сторінці http://company.yandex.ru/researches/cities/ua_west.xml (рос. мовою)

Порівняти Західну Україну з регіонами України, Росії та інших країн можна тут: http://company.yandex.ru/researches/cities/ (рос. мовою)

Тернопільські інспектори виявили у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району фінансові порушення, що призвели до втрат на суму 114 тис. грн

Як тернопільські школярі обирали своє майбутнє