Як слуга з найвищою зарплатою у Тернополі обікрав своїх господарів

Поділитися

Якщо б ви найняли слугу і він виставив на продаж частину вашої квартири чи дачі, не узгодивши з вами, що б ви зробили?

Аналогічна ситуація з найнятим громадою міським головою Тернополя. 6 липня цього року мер під прикриттям «слуг народу» від партії Свобода прийняв рішення без громадського обговорення дати дозвіл комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,60 гектарів під будівництво об’єктів соціально-культурного призначення за адресою майдан Перемоги». Це те саме, якби посеред вашої квартири сусід вирішив зробити грядку з полуницями. Мовляв, свіжі ягоди, далеко не треба йти. Як би ви до цього поставились? А Сергій Надал, щоб рішення провести тихесенько, витратив бюджетних коштів майже один мільйон гривень – 815 тисяч-  на зміну схеми руху на перехресті Львівської – Мазепи – Бережанської. Так змінив, що тут тепер постійні пробки, дуже часто відбуваються аварії. Але меру «до лампочки», адже він має «прикриття» – діє в межах закону. Чи питав громаду мер, що варто збудувати на тому «острівку»? Чи були якісь в пресі озвучені пропозиції до громади міста Тернополя? Та де ж там, аби не ділитися інформацією, тихесенько змінили схему руху. Але так невдало, що вся область дізналася про рагулів, які розмітку і знаки не зуміли правильно відрегулювати.

«Попалилися» високопосадовці мерії й з рішенням сесії: у ньому йдеться, що на 60 сотих збудують торгово-розважальний центр, хоча на сесії говорили про об’єкт соціально-культурного призначення. Як пише журналіст РІА+ Андрій Шкула в останньому номері тижневика, якби право оренди земельної ділянки продали на аукціоні, то вартість землі становила мінімум 1 мільйон гривень. Коли будову завершать, то є небезпека, вважає незалежний експерт-юрист, що землю і будівлю отримає приватна особа.

Обікрала казну команда мера Тернополя і зі встановленням огорожі – витратили 140 тисяч, хоч насправді мали б заплатити лише 70 тисяч.

Інтернет-газета «Про все» вітає доволі потужне розслідування журналіста Андрія Шкули, проте, ми вважаємо, варто піднести проблему звіту мера щодо цього, фактично викритого злочину, публічного обговорення і прийняття відставки Сергія Надала. Чому партії у Тернополі мовчать вже третій день, відколи викрито таку аферу?! Невже опозиція закриє очі?

Чому, врешті-решт, мовчать правоохоронці? 

 

 

Надія Гураль презентувала нову пісню “Чари осені”

Визнання Голодомору: результати останніх досліджень