111

Якщо б ви найняли слугу і він виставив на продаж частину вашої квартири чи дачі, не узгодивши з вами, що б ви зробили?

Аналогічна ситуація з найнятим громадою міським головою Тернополя. 6 липня цього року мер під прикриттям «слуг народу» від партії Свобода прийняв рішення без громадського обговорення дати дозвіл комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,60 гектарів під будівництво об’єктів соціально-культурного призначення за адресою майдан Перемоги». Це те саме, якби посеред вашої квартири сусід вирішив зробити грядку з полуницями. Мовляв, свіжі ягоди, далеко не треба йти. Як би ви до цього поставились? А Сергій Надал, щоб рішення провести тихесенько, витратив бюджетних коштів майже один мільйон гривень – 815 тисяч-  на зміну схеми руху на перехресті Львівської – Мазепи – Бережанської. Так змінив, що тут тепер постійні пробки, дуже часто відбуваються аварії. Але меру «до лампочки», адже він має «прикриття» – діє в межах закону. Чи питав громаду мер, що варто збудувати на тому «острівку»? Чи були якісь в пресі озвучені пропозиції до громади міста Тернополя? Та де ж там, аби не ділитися інформацією, тихесенько змінили схему руху. Але так невдало, що вся область дізналася про рагулів, які розмітку і знаки не зуміли правильно відрегулювати.

«Попалилися» високопосадовці мерії й з рішенням сесії: у ньому йдеться, що на 60 сотих збудують торгово-розважальний центр, хоча на сесії говорили про об’єкт соціально-культурного призначення. Як пише журналіст РІА+ Андрій Шкула в останньому номері тижневика, якби право оренди земельної ділянки продали на аукціоні, то вартість землі становила мінімум 1 мільйон гривень. Коли будову завершать, то є небезпека, вважає незалежний експерт-юрист, що землю і будівлю отримає приватна особа.

Обікрала казну команда мера Тернополя і зі встановленням огорожі – витратили 140 тисяч, хоч насправді мали б заплатити лише 70 тисяч.

Інтернет-газета «Про все» вітає доволі потужне розслідування журналіста Андрія Шкули, проте, ми вважаємо, варто піднести проблему звіту мера щодо цього, фактично викритого злочину, публічного обговорення і прийняття відставки Сергія Надала. Чому партії у Тернополі мовчать вже третій день, відколи викрито таку аферу?! Невже опозиція закриє очі?

Чому, врешті-решт, мовчать правоохоронці? 

 

 

22 comments

 1. іван

  ви проаналізуйте скільки земельних ділянок отримало комунальне підприємство фірма «Тернопільбудінвестзамовник» ,а скільки створено нових комунальних підприємств і всі вони отримали вже земельні ділянки під сумнівну діяльність. Таким чином , міській громаді, тобто нам жителям міста Тернополя нанесені мільйонні збитки. За цими оборудками” стоїть” НАДАЛ і не потрібно нас дурити ідеями патріотизму ,бо в податківця не може бути нічого дорожчого за ВЕЛИКІ ГРОШІ. Чому мовчить прокуратура ? ДИВНО!

 2. влодко

  Ну ось нахера молоти дурню про ріст кількості аварій? Якраз теперішня розвязка їх мінімізувала ДО НУЛЯ! А будувати цікаві обєкти в місті давно пора!

 3. Оля

  Нарешті Надал почав щось будувати, а то всього Лило і Гуда хати будує, а де заклади соціальної інфраструктури?

 4. Роман

  нормальну там зробили розвязку, набагато зручніше тепер їздити. А якшо ще й збудують там якусь оригінальну споруду, то це тільки +. Головне, що ше одного базару не зробили. А роздули, бо здається когось просто жаба давить!

 5. Вован

  Люди , ви сліпі всі !!!! Чого чіпати Надала…він зі всіх мерів один єдиний господар….для чого підбурювати ?

 6. Ден

  в Тенополі вже давно не було масштабних проектів. а тут зявився інвестор, але нє – когось знову жаба давить.

 7. Степан

  Аж гидко читати коментарі ботів-свободівців. Правильно роблять журналісти, що критично ставляться до діяльності мера. Он Заставний скільки накрав! Ресторан, кафе, бари..і це те, що знаємо, а що не знаємо???

 8. Бормотун

  Хотіли люди Свободи? тепер їжте не обляпайтесь

 9. Олег

  Люди, ви чесне слово якісь ненормальні! Якщо мер нічого не робить в місті – він поганий, якщо робить, теж поганий, так получається? Надал дуже багато зробив для Тернополя, місто за багато останніх років, нарешті почало відбудовуватись, це відмічають усі мої знайомі як місцеві, так і з інших міст. А на розвязка неподобається тільки неукам, які не знають ПДР. Світлофори з часом відрегулюють краще, але аварій там поменшало. А редакції “Про все” – ганьба розкидатись вигадками з пустого.

 10. Марія

  До об’єктів соціально-культурного призначення належать: об’єкти охорони здоров’я, будинки-інтернати для престарілих та інвалідів, дитячі дошкільні заклади, табори відпочинку та оздоровлення дітей, об’єкти культури і аматорського спорту, заклади освіти, що перебувають на балансі підприємств – що на тому клаптику з вищеперерахованих об’єктів можна збудувати?
  А от що буде точно – так ще одна загазована розвилка, як біля 6-го магазину.

 11. Bhagavan

  Стиль статті злизаний з журналу перець 60-х років. Такою “викривальницькою риторикою” вже півстоліття як не користуються, бо це не робить честі журналістам і пахне завуальованою “лінією партії”.

  Можна ж було те саме написати, але нормально, по-людськи. з відтінком фаховості.

 12. Тернополянин

  Зрозуміло, що Падаль і Камінський казнокради і крахабори, але прикриваючись національними ідеями ті тварини вимазують всіх чесних людей кому не байдужа доля нашої країни

 13. Тернополянин

  . Чому партії у Тернополі мовчать вже третій день, відколи викрито таку аферу?! Невже опозиція закриє очі?
  Чому, врешті-решт, мовчать правоохоронці?
  Мовчать тому, що всі в долі. Падаль знає кому куди занести, щоб і дальше обкрадати громаду міста.

 14. петро

  НУ поперше СВОБОДА НА СЛОВАХ ТіЛЬКИ НАЦіОНАЛиСТИЧНА ПАРТіЯ!!!
  ФАСФУД -це є зло з яким боряться в усьому світі!!!!!
  ФАСФУД _ЦЕ Є ЇЖА ДЛЯ БІДНИХ!!!
  Можна буде провести статистику ОЖЕРІННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ ЧЕРЕЗ пару років.
  І порівняти до відкриття МАКДОНАЛЬДСУ і через пару років (ожиріння Тернополян)
  В усьому світі НАЦІОНАЛІСТИЧНІ ПАРТІЇ за РОЗВИТИК НАЦІОНАЛЬНОЇ КУХНІ,ЗДОРОВЛЯ НАЦІЇ. А ТУТ ТОРМАЗА РОБЛЯТЬ ВСЕ НАВПАКИ!!!
  В ШКОЛАХ ТЕРНОПОЛЯ продають в Їдальнях -ЧІПСИ ,СУХАРИКИ,ПЕПСІ,КОЛИ!!!!
  Сосики в Їдальнях без мяса по 4-6грн..-за1шт.(цеж ідіоти)
  Будинки будують на СПОРТИВНИХ майданчиках(футбольних полях,тенісних кортах)
  На десяти сотках будують 9-ти поверховий будинок,де парковка для 1-ї машини, і дітям немає де гратися,
  ЦЕЖ КРАЇНА ЇДІОТІВ!!!
  А щеми рахуємось ХРИСТИЯНСЬКОЮ КРАЇНОЮ -З САМОЮ БІЛЬШОЮ КОРУПЦІЄЮ,ХАБАРНИЦТВОМ,АЛКОГОЛІЗМОМ,НАРКОМАНІЄЮ!!!

 15. Володька

  Тернополяни, тернополяни…
  Жаба вас дусить!
  Щодо розв’язки. Нормальна там розв’язка, аварії мінімізували! А якщо аварії й трапляються, то через неуважність і нехтування ПДР! а щодо всього іншого… Час покаже!

  1. Віталій Мацюк

   Не нормальна там розв’язка. 30 років живу у Тернополі, але жоден мер так не “покращив” проїзд: обурюються всі, кого не спитав чи випадково не чув. Водії маршруток готові роздерти того ідіота, що так спроектував і тих комунальників, що навіть посипати дороги не спроможні, шофери таксі нарікають на погіршення, місцеві мешканці – на сильну загазованість, яка ніколи там не була, пішоходи обурюються, бо обхід там зробили ледь не через Монголію…

 16. Анна

  Надал багато зробив для Тернополя і тернополян, але я думаю що в зловживаннях службових осіб ,законів винна безнаказанність і наша з вами байдужість і українська ментальність
  За гроші з аукціону можна виплатити зарплату комунальникам, щоб прочищали дороги, а техніку для підтримання доріг в належному стані можна купити продавши автомобілі наших тернопільських можновладців

 17. петя

  Добру зробив розвязку , їздити зручно і все логічно, до того було гірше.Ялинки доходу не приносять, хай будує але щось красиве а не скляну коробку з сендвіч панелей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.