111

Замітка інтернет-газети «Про все» «У Тернополі “свободівці” встановлюють цензуру методами середньовічної інквізиції і перерозподіляють інтернет-ринок» викликала чималий резонанс. До редакції телефонували дрібні провайдери, дякували, що ми таким чином позитивно впливаємо на діяльність «сорокалітоватих» татаро-монголів, користувачі інтернету підтримали також позицію нашого видання. Звісно, порядок необхідно наводити, але не сталінськими методами, проти яких в політичному плані виступають самі ж свободівці.
Деякі читачі запитували нас, чому ми згадуємо партію «Свобода». Справа в тому, що керівництво підприємства «Тернопіль-Інтеравіа» належить не просто до цієї політичної сили, але й є депутатом міської ради. На нашу думку, фахівцям новоствореного підприємства забракло такту щодо прав споживачів, поваги до інтернет-провайдерів, котрі сплачують податки в міську казну, з якої й отримують заробітну плату «інтернет-кастрати».
Інтернет-газета «Про все»  поспілкувалась з інтернет-провайдерами Тернополя. Жоден (!) з них не погодився, щоб їх імена були оприлюднені.  І не тому, що вони такі сором’язливі. Підприємці просто шоковані варварською поведінкою працівників «Тернопіль-Інтеравіа». Останні прикриваються депутатським мандатом керівництва комунального підприємства і тому дозволяють собі навіть під прицілом відеокамер порушувати цілий ряд Законів України, трактувати свою дикунську поведінку виключно правильною і навіть хамити журналістам в соціальних мережах.
Інтернет-газета «Про все» сподівається, що керівництво міської ради дасть належну оцінку горе-діяльності працівників «Тернопіль-Інтеравіа» щодо порушення прав тернополян і оприлюднить як саме було покарано «діячів».
Не завадило б також й по «партійній лінії» дати членам ВО «Свобода» почитати статут всеукраїнського об’єднання, щоб нагадали собі призабуті цінності, які повинні обстоювати, а не плюндрувати працівники «Тернопіль-Інтеравіа».
Спілкуючись з інтернет-провайдерами, ми довідались, що недолік не в типу прокладки – чи  зовні, чи всередині. Є таке поняття як “культура монтажу”. І під якими би ліцензіями це не проводилось, і які б узгоджені проекти не робились, якщо в монтажників «руки ростуть не з того місця», а причина тому – погана оплата, велика завантаженість, відсутність вихідного контролю – а у великих підприємствах переважно так і є), то «соплі» з кабелів будуть як на даху, так і в під’їзді.
Щодо мінусів прокладення кабелів у середині під’їздів, то провайдери вважають, що найболючішою точкою тут є доступність кабелів всім охочим ( бомжам-металістам, підліткам-пакосникам, конкурентам, бабкам-дідусям, у всіх у кого випадково можуть виявитись кусачки/сокира, а також запальничка)
З досвіду провайдерів, «бухта» кабелю в ПВХ ізоляції горить дуже гарно – доведено збирачами кольорових металів.
Чомусь до недавнього часу нікому не заважали кабелі на дахах будинків, крім поодиноких випадків, як і в діяльності підприємців в інших сферах. Після приходу великого оператора національного масштабу до Тернополя керівництву міської ради одномоментно  стало від тих кабелів зле. Напевно, не просто так.
–         Досі бардаку такого не було у Тернополі, поки не створили «Тернопіль-Інтеравіа»,  і яке має «обслужити» інтереси національного оператора, знищивши або зробивши неможливою, комерційно недоцільною діяльність дрібних провайдерів,- вважає один із тернопільських підприємців. Днями вандали Сорокаліта залишили без інтернету половину одного з масивів. Підприємець просить не називати навіть вулиць, щоб не мати проблем з подальшою діяльністю. Хіба це нормальна поведінка працівників комунального підприємства?
Спілкуючись із тернополянами, які написали відгуки на електронну скриньку «Про все», зателефонували до редакції, все це, на їхню думку, має робитись для покращення послуг мешканців. Так от, на думку більшості жителів, дрібний підприємець значно якісніше надає послуги інтернет-зв’язку. Чому? Тому, що в нього невелика база клієнтів і він може кожному приділити час, оперативно вирішити проблеми, адже дорожить репутацією. І хоч великі компанії дорожать іменем своїм теж, на вирішення елементарних проблем треба чекати інколи тижнями! Тому чимало тернополян відмовляються від послуг національних інтернет-провайдерів і користуються послугами місцевих підприємців.
За словами тернополянки Наталі, це те саме, якби мерія вирішила закрити всі дрібні пекарні, щоб покращити збут продукції великого хлібзаводу. Хіба це нормально, що людей хочуть обмежити у праві вибору?

Днями журналіст “Про все” побував на одному з дахів та в під’їзді, де вже нібито впорядкував прокладку кабелів національний провайдер.

І на завершення. Для загального розвитку неграмотних працівників «Тернопіль-інтеравіа». Згідно статті 63 Закону України «Про телекомунікації» особи, винні в порушенні законодавства про телекомунікації, притягаються  до цивільної, адміністративної, кримінальної відповідальністі відповідно до чинного законодавства. А за статтею 364 Кримінального кодексу України зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з  корисливих  мотивів  чи  в  інших  особистих  інтересах  або  в
інтересах третіх  осіб  використання  службовою  особою  влади  чи службового становища карається виправними роботами на  строк  до  двох  років з  позбавленням  права  обіймати  певні  посади  чи займатися  певною діяльністю на строк до трьох років.
Шануйтеся!

6 comments

 1. перший

  Чому ж , не так погано, є ряд переваг:
  1 тепер діти вільно і безпечно будуть прогулюватись дахами будинків.
  2 кнопки в ліфтах перестануть палити – переключаться на кабелі ))

 2. Для дикунів-кабель-прокладачів

  Так загадити проводами місто Тернопіль могли лише дикуни-невігласи.Особливоце кидається в очі на Сонячному масиві – зокрема по вул.Б.Лепкого,5, Пушкуна,5 іт.д.
  Між будинками десятками висять ці “соплі”, людям перед вікнами вздовж і в поперек крають небо чорні кабелі,по вікнах і стінах будинків кабелі стукають і труться о стіни,шумлять та заважають спати вночі.

  А чи такі ж кабелі висять соплями , крають небо перед вікнами та стукають по стінах будинків власників чи керівників цих фірм-провайдерів ??? Це було б непрпустимим.
  А для звичайних людей-це норма!??.

  Так що провайдери будують в Тернополі-Європу чи Азіопу з Африкою???

  1. Оля

   Нарешті в Тернополі хоч хтось не сосе владі… Моєму брату ці мудаки зі свободи хочуть знищити бізнес… Брат пахав як папа карло в італії 5 років..приїхав, женився…почав щось трохи на ноги ставати… у нові технології пішов..та де в Тернополі дадуть нормально пахати..або ти з під владою чи “нужними людьми” або забирайся з міста… прочитав брат десь цю статтю, каже хоть хтось за них заступився…знаю, що вони не святі, але їх ставлять в такі умови, що бізнес вести буде дуже складно… а написати коментар змусив мене попередній коментар…я не дуже шарю, але братом аж теліпало, коли прочитав..каже, під**аси-свободівці вже й в коменти лізуть..дивуємось, для чого ви ставите цих дегенератів..а потім собі нагадала як нас в коледжі вчили, що всі мають мати доступ написати, сказати…а народ робить висновки… ось таке хотіла написати..не знаю чи добре і зрозуміло, але мені накіпіло… дякую вам за правду, “Про все”

   1. riznyk

    борисе, і як воно бути в ролі особи протилежної статі? 🙂

    1. GSV

     95% коментарів на сайті – Бориса 🙂 Хай собі тішиться, дурненьке 🙂

 3. влодко

  Дівчина вживає фрази типу “хоч хтось не сосе”… Фу! Оце так Оля…
  А по темі: проблема дротів на дахах і фасадах перейшла усі межі. З цим терміново треба щось робити. І якщо міська рада накінець за це взялась, то тут її можна лише підтримати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.