У Тернополі “свободівці” встановлюють цензуру методами середньовічної інквізиції і перерозподіляють інтернет-ринок

Поділитися

Лише завершились вибори, як у Тернополі почали “проявляти” себе місцеві “свободівці”. Під маркою нібито наведення порядку з прокладанням кабелів інтернет-провайдерів, спритники мають намір пропхнути на ринок “потрібних” підприємців. Щоб легше було “проскочити”, діючим провайдерам обрізають кабелі, завдаючи свідомо значних збитків.

Про тернополян, які заплатили абонентну плату і повинні отримувати якісно послуги, навіть не згадують.

Що примітно, до 28 жовтня, поки тривали парламентські вибори, депутат-свободівець Тернопільської міської ради Іван Сорокаліт зі своїми прихвоснями навіть не пхав носа у цю сферу. Воно й не дивно, адже головний свободівець Тернопілля Олексій Кайда відірвав би їм голови за таку псевдо-господарську діяльність, а, фактично, цензурування інформаційного поля. Адже саме з інтернету нині можна почерпнути правдиву інформацію. А для чого тепер правда діючій владі в місті?

Вибори закінчились, і тепер в Тернополі «інтернет»-депутат вирішив перерозподілити ринок. За допомогою ножиць і надуманих звернень кого б ви думали? Пенсіонерів!!! Стареньким нібито кабелі стукають по вікнах. Впасти і не жити, чесно слово. Невже не спромоглися придумати суттєвіший аргумент?

Про брехливі звинувачення ЖЕКів, що провайдери псують дахи, взагалі не витримує жодної критики. Ремонтувати треба нормально! Так скоро й горобці з голубами будуть оголошені поза законом, бо сідають на «відремонтовані дахи».

Проте, чи надано інтернет-провайдерам альтернативний шлях прокладання кабелів – жодного слова. Мовляв, пробивайте панелі самі в середині будинків, а там буде видно…

Чи не буде згодом і цей шлях визнаний незаконним. Наприклад, пожежниками.

Сьогодні один із таких «свободівських» діячів, який мордує тернополян горе-трансляцією сесії Тернопільської міської ради написав радісну новину у Фейсбуці «Зараз буде звєрске обрізання кабелів». Не цивілізоване. Не нормально задокументоване.

Не спромоглися «діячі» зі штучно створеної фірми «Тернопіль-Інтеравіа» навіть написати, де провайдери можуть отримати знищене обладнання.

Не здивуємось, якщо виявиться, що вона вже «прихватизоване».

І на завершення. Для чого вся ця містечкова війна з провайдерами? Вся сіль в тому, що люди мера «провели співбесіди» зі всіма дрібними провайдерами, щоб ті блокували «неугодні» інтернет-ресурси. Про це «Про все» поінформували самі ж провайдери. Як кажуть, мер почав «підготовку» до місцевих виборів заздалегідь. Але реалізація ідеї «затормозила», бо провайдери не підтримали мера. Розпочалась війна з ножицями.

 

 • Олег Різник всі, хто міг би прокоментувати цю фотку, тепер прокоментувати не зможуть…
 • Юрко Кулик Кабеля по чьом продавати будете?
 • Olexandr Chymera На мотузки… Ригів вішати…
 • Ігор Качмарський куплю кабеля, недорого!
 • Юрко Кулик Пізно.Під будинком нада було стояти.
 • Ігор Качмарський а ти вже нагріб собі в клічату торбу?
 • Борис Машлянка чергова обдераловка підприємців….
 • Святослав Журовський Борис, ти правий, провайдери обдирають ЖЕКи. В даному випадку був відремонтований дах, який за кілька місяців працівники провайдерів встигли знищити. Плюс дуже серйозне порушення прокидання кабелів через вентиляційні шахти. В такому випадку МНСники жорстоко штрафують ЖЕКи, а ті в свою чергу весь тягар штрафу перекидають на мешканців. Але для чого довго говорити, є закон, є будівельні норми і є мораль, в даному випадку порушені всі пункти.
 • Юрко Кулик А і дісно де діли кабеля,коробки та роутери що конфіскували?
 • Святослав Журовський мабуть в балансоутримувачів
 • Борис Машлянка Святославе, про що Ти говориш, Ти хоч інколи думаєш? вибач, можливо, за грубість, але що це за ремонт був такий? напевно, спочатку до відповідальності треба притягти керівництво жеків, які халтурять? а провайдери надають послуги ЛЮДЯМ! Чи не люди, тернополяни є найвищою цінністю для мера і його команди? сподіваюсь, що так…тоді, чому обмежують тернополян такою середньовічною інквізицією…обрізати і все…може тим обрізалам надавати по руках, що не врахували інтереси людей…перш, ніж обрізати, зробити альтернативу, щоб інтереси людей не постраждали…впевнений, що чимало людей заплатили абонетську плату…а тут прийшли “патрійоти” і усьо…бо їм так ся хоче…головою треба думати, а не одним місцем
 • Святослав Журовський Я не лише думаю, а і добре розбираюсь в предметі, на відміну від декого. Інтереси людей в першу чергу враховувались, тих людей, яким капає на голову з даху, тих людей, яким доведеться платити за ремонт дахів. Більше пів року благали провайдерів забрати кабелі з дахів і фасадів та привести все в порядок. Попереджали також і мешканців, що буде здійснено демонтаж у недобросовісних провайдерів.
 • Борис Машлянка не благати треба.. не вмієте досі елементарну схему розробити…найдієвіше -карати гривнею… але от у нашому домі висить ця ваша писулька про відрізання кабелів… і все… де альтернатива? щоб виглядало нормало…от пропонуємо підприємцю сюди перекласти кабеля…чи це має підприємець на себе брати витрати? спеціально організую хлопців, щоб дали таким горе-реформаторам зі свободи по руках…
 • Тёма Самойлов А добросовісних провайдерів скільки? Бо якщо один, то це схоже на те, що було в гуртожитку НАУ ;)
 • Святослав Журовський ми вже бачили як вміє керувати Юля, кошти якої ти освоюєш ;-)
 • Борис Машлянка як завжди..коли в Святослава аргументи на нулю..починається брєд…невже від кабелів, які не вмієте цивілізовано перекласти, треба переходити на високі матерії управлління країною…ми вже два роки бачимо як ви в рідному Тернополі ганьбитеся… щодо коштів Юлі – якщо покажеш де вони є, як їх освоїти – 100% віддам Тобі
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, пропоную вам йти в мери з програмою основною фішкою якої буде “дозвіл прокладання зовнішніх мереж внутрішнім кабелем!” :)

  Доречі, якби ви розбирались хоч трохи в предметі, то б знали що UTP5 cat кабель призначений для прокладеи мереж в СЕРЕДИНІ приміщень і до 100метрів. Те що халтурщики прокдають таким кабелем по фасадах може легко спричинити до повного вигорання компютера в користувачів, про яких ви так турбуєтесь, під час грози. Я вже не говорю про те що такий кабель зовсім не призначений витримувати температурні режими на вулиці і через років 1.5-2 ізоляція просто лущиться.
 • Святослав Журовський можна довго дискутувати про ідеальність цієї схеми, але саме вона влаштувала всіх: провайдерів, балансоутримувачів, бюджет міста і громаду міста. Кілька місяців велись відкриті дискусії, брали участь всі хто хотів. Це не одноосібне рішення, а демократична колегіальна так звана угода. Те що вона не подобається Борису, ну вибачай, розумію що ти звик до авторитаризму Юліного.
 • Тёма Самойлов Так хтось в курсі, є хоча б два провайдери, серед яких користувач може вибрати? Чи як? ;)
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, добросовісних провайдерів дійсно не було жодного, але наразі майже всі змонтували шахти в підїздах. На рахунок кількості провайдерів – на Канаді є можливість підключитись як мінімум до 4х. Про конкуренцію і просто смішні ціни на цьому ринку казати не буду :)

  Нащо ви пхаєте носа туди де не тямите?
 • Святослав Журовський Тёма Самойлов на тому будинку присутні три провайдери. Частина з них зробила порядок, частина сподівалась на нашу бездіяльність.
 • Ivan Havryshko Доречі, ще Борису буде напевно цікаво дізнатись що раніше повний безлад з провайдерами був через повну відсутність законодавства і органу регулюючого. Це створювало ситуацію коли “зробити добре” було якось неможливо, тому робили напівлегально і “як вийде”. Тепер нарешті міська влада наводить порядок, і це не тіки кошти в копілку міста, але й визначений статус для підприємців які займаються цією діяльністю, тепер можна сказати вона повністю законна.
 • Борис Машлянка дякую за таку честь, Іване…але займатимусь своєю справою… Святославе, просто не пущать, щось там нищити – ну минули ми цей час..для чого вам уподібнюватися до комуняк чи інквізиторів середньовіччя… рішення обговорювали, але прийняли вигідне владі, наближених до корита, якщо відверто казати.. просто ви повинні по людськи поступати, якщо ви дієте під мандатом влади… ну не можна наплювати на людей…ти кажеш що влаштовує всіх..умаю що ні, раз вам доводиться різати..чому підприємець не реагував? та тому, що все впирається в кошти…а якщо чітко розписати з кожним – роботи по заміні кабелів, перекладенні до такого числа, але не з вашої колокольні і по теорії ля-стеля, щоб економічно обгрунтовано було..так..за три місяці ти заробиш стільки то..шановний – виділити можеш стільки на нові кабелі… чи розстрочити виплату… якщо не зробив – штрафні санкції…просто відколи чую про цю роботу, тим більше поганого дізнаюся про Сорокаліта і к… для чого ви собі нищите ім”я? Надал не вічний, свобода теж…будьте просто нормальними людьми…намагайтесь зрозуміти тих підприємців..чи краще, щоб вони пішли на біржу?
 • Ivan Havryshko Борис, ви далі як попугай про надала? До чого тут Надал? Цим займався не Надал а зовсім інша особа, і добре що зайнялась. А нищити будуть не “кабелі людей”, а кабелі провайдерів порушників.

  На рахунок коштів, якщо підприємець так “гсподарює” що в нього нема коштів на прокидку кабеля і він не вкладає гроші в інфоаструктуру – то це його проблема, чому за це має платити влада чи ще хтось?

  Сорокаліту велике дякую, бо раніше якщо хотіли провести шахти в підїздах – то це було порушення адміністративне і доводилось платити штраф жеку. Все було напів-лелегально, наразі Сорокаліт допоміг домовитись жекам і мережам. До речі, не надав право займатись це якійсь одній фірмі – навіть маленька мережі можуть це робити тепер законно!
 • Тёма Самойлов Частина з трьох – це один? ;) Я насправді хочу почути, чи не спричинили ці акції того, що в будинку залишається один провайдер, а у користувача не залишається вибору.
 • Борис Машлянка Про Надала говорю, бо ці босяки діють під його керівництвом… був би нормальний мер, а не таке потороччя з податкової, замасковане під патріота, то не було б стільки скандалів у місті… до людей ставились би по християнськи… що це, наприклад, за позиція в Івана, якщо підприємець так “господарює” що в нього нема коштів на прокидку кабеля і він не вкладає гроші в інфоаструктуру – то це його проблема… треба розуміти яка ситуація в того підприємця..він же мешканець міста, виборець..чи якщо він не вписується у вашу схему, то людину треба знищити?
 • Ivan Havryshko Тёма Самойлов, незнаю звідки фото, але на масиві Канада не спричинили. Всі провайдери були поінформовані, всі мали час перебудуватись. Ті що не перебудувались – або просто не хотіли, або догосподарювались до того що не мали коштів на перебудову інфраструктури і сподівалтсь далі заробляти на цих “соплях” (так воно називається технічним сленгом :) )

  Ну і напевно під демонтаж можуть потрапити хомлани малесенькі – де скажімо 10 студентів проклали собі кабель.
 • Олег Різник ще знаходяться такі люди, які так низько цінують свій час, щоб витрачати його на суперечки з неадекватами… :)
 • Ivan Havryshko Олег, ну треба ж нести світло в маси :)
 • Олег Різник то більше на розкидання бісеру подібне :)
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, а як ви ставитесь до підприємців які продають прострочений товар? Вони ж також виборці і мешканці міста, намагаєтесь їх зрозуміти? Дати скажімо їм час щоб переклеїти етикетки? :)
 • Юрко Кулик А дайте тел до балано утримувача бо може продасть шось з того що залишилося після інквізиції.Покрайній мірі є вже 2 покупця – я і Ігор Качмарський!
 • Ivan Havryshko Юрко Кулик – кабель з зовнішньої прокладки то ж не надійно зовсім, ну і думаю якщо то якась маленька мережа вони захочуть його перевикористати :)
 • Борис Машлянка на їхню діяльність передбачено адекватна реакція влади? так. є штрафи.. вилучають товар… кабелем отруїтітись складно…а якщо не відповідає вимогам технічним… це поправимо… просто вам “бабло” горить… от і по головах людей йдете до свого успіху…насправді ж до краху…
 • тарас савчук можете говорити шо хочете! але якшо мені відріжуть, наприклад, кабель і не прокладуть інший – “правильний” кабель, то я подам в суд! спочатку зобовязуєте провайдера прокласти “правильний” кабель – а тоді “косіть” неправильні…. у чому винен користувач послуг? якшо клали кабелі і не було якоїсь системи, то робіть тепер правильно, а не по “москальськи”…
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, для вас повторюсь, в наслідок такої прокладки під час літніх дощів може ПОВНІСТЮ вигоріти компютер користувача. І це поправимо тіки тим – що цей кабель не має прокладатись ЗЗОВНІ, тільки в СЕРЕДИНІ де немає статики.
 • Ivan Havryshko тарас савчук, щоб подати в суд вам спочатку треба буде довести шо то був ваш кабель, а потім якщо ви це доведете – то відразу потрапите під адміністративну відповідальність – бо кабелі не можна так прокладати.

  А про те що треба робити “правильно а не по москальськи” – то треба розказувати вашому провайдеру – якщо він ще не переробив за стіки часу.
 • Олег Різник Тарасе, майже всі провайдери так і зробили :) залишились тільки самі мудрі. їх і ріжуть :)
 • тарас савчук а в чому винен користувач? позбавити провайдера ліцензії і перепродатьи його клієнтів сумлінному провайдеру і все добре! прекрасно ж знаєте, шо є люди якимм навіть годину без інтернету то може бути завал! це якийсь дикунський підхід )))
 • Борис Машлянка таке враження, що цих яничарів до свободи набрали лиш би бюджет міста наповнити..ідіотськими штрафами..податками придуманими …
 • Олег Різник користувач винен в тому, що користуються послугами недобросовісного провайдера. це те саме, що люди брали пайову участь у будівництві щепановського на самозахопленій ним землі на дитячих майданчиках чи сквериках
 • Юрко Кулик Шановні Інтеравіа хто дасть тел де мона роутери і кабелі купити? ЧИ нада офіційни запит на відділ надсилати?
 • Святослав Журовський Інтеравіа не торгує кабелями і роутерами :)
 • Ivan Havryshko тарас савчук, ви праві, але оголошення висіли на підїздах, якщо ви бачите що ваш провайдер “не тяне” – то я думаю можна подумати головою і перепідключитись до інших :)
 • Юрко Кулик Читай уважно пост!
 • Борис Машлянка інтеравіа, напевно, їх лише тирить
 • Юрко Кулик Чи в місті з кабелями робиться так само як і з бруківкою))))
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, в звязку з вашою повною неадекватністю думаю якраз час з вами попрощатись. Ще раз переконався що юлеботи такі самі тупі як і пр-боти.
 • тарас савчук до Ivan Havryshko . користувач послуг зобовязаний знати, про всі оці технічні вимоги про які ви описуєте??? це проблема жеків, міської ради, відповідних служб і тд. як можна було так прокладати – де ви всі “мудрагелики” були раніше? у нас ше хліб в більшості випадків випікають незаконно – давайте припинемо продаж хліба! у нас маршрутки заправляються – бензовозів – давайте зупиним рух маршруток! у нас алкоголь продають після 22 години… робіть полюдськи! і чого це користувач має нести відповідальність шо коїться за межами його помешкання? хто пускає провайдерів на дахи? хто відповідає за дахи? а “похєрити” все не штука і зробити дискомфорт людям!
 • Ivan Havryshko тарас савчук , якщо до вас в вікно заходить кабель, а на підїзді оголошення що якщо вони ззовні то їх обріжуть – то думаю щоб зрозуміти що до чого не треба бути дуже технічним, нє?
 • тарас савчук Олег Різник дай мені список з двох колононок – добросовісні і не добросовісні…. і критерії оцінювання )))
 • Олег Різник а я звідки візьму тобі такий список? :) знаю, що бітер, київстар, колумбус, одеко та інші більш-менш серйозні провайдери, роблять трубостояки згідно нормативів.
 • Святослав Журовський Щодня по телефону скаржаться люди, що їм по вікнах б”ють кабеля. І пів біди коли це молоді, але коли пенсіонери дзвонять і плачуть, що тиждень вже не можуть спати, бо вітер і так хвилюються що інколи стаються приступи при розмові, то тут без оперативного реагування ніяк. Прохання і звернення не доходять, штрафувати немає законних підстав, тому доводиться їхати і різати. Про кого мені думати, про споживача Інтернету чи про старенького, який може не пережити наступну ніч бо знервується і помре?
 • тарас савчук до Ivan Havryshko. хай обрізають! але звідкілля я міг знати шо то не правильно коли мені проводили інтернет? проведіть правильно – але за свій кошт, якшо ви наводите порядок! а не як риги за рахунок людей!
 • Юрко Кулик Тарас за списком до Інтеравіа!
 • Борис Машлянка Святославе, не вірю … бо це брехня про стареньких… жоден провайдер собі не ворог..якщо це правда…дай хоча б 10 адрес де це стлося і хто конкретно жалівся
 • Ivan Havryshko тарас савчук, незнаю як інші провайдери, а Canada Net замінювала безкоштовно. Доречі замінювати було не так і багато, бо мережа будувались відразу по можливості максимально-правильно :)
 • тарас савчук не можна зруйнувати те шо є просто так! зроби спочатку так як треба – а потім викидай то шо є! а то якийсь хаос! якийсь “своєрідний” 39 або 47 рік! дико! і ніякого оголошення на підїзді немає)
 • Ivan Havryshko тарас савчук, не треба псіхувати :) Ваші порівняння не дуже адекватні з 39тим, а провайдери і мешканці були попереджені ЗАЗДАЛЕГІДЬ і мали час все зробити.

  А з таким “розуміючим” підходом ви ніколт не наведети порядку, а погодьтесь, порядок має бути!
 • Святослав Журовський Борис, скарги за вчора: 15 Квітня, 39 (5 підїзд), Карпенка,15, 1 підїзд, 15 Квітня, 1. Дати телефон, поспілкуєшся з пенсіонерами?
 • тарас савчук ніхто і не псіхує))) просто не треба таких “мрачних-страшних” фотографій і таких страшних заяв! якшо треба косорів – то і я косити вмію! косити кабелі не штука… проведіть для початку інформаційну роботу нормально! а то шо за поняття – хто хотів, той брав участь? я як працівник преси навіть не чув про таке )))
 • тарас савчук свят! карпенка, 15 не трож! не буде нету хоч годину – спалю ваше авіа нахер!)))))))))))))))))))
 • Святослав Журовський Тарас, пригадай коли ти останній раз був на будь-яких громадських слуханнях. Дуже підозрюю, що взагалі не був ніколи
 • Тёма Самойлов Тарасе, у людей, для яких година без інтернету – завал, не може бути одного провайдера. Це 2-3, а ще мобільний. Якщо не так – то напевне не така й трагедія.
 • Святослав Журовський Тарас, Тарнавського і Чаалдаєва різали, бо є серйозна проблема з пошкодженням даху на суму в десятки тисяч гривень. І це зима на носі, ремонтувати дахи вже ніхто не хоче в таку пору
 • Ivan Havryshko Святослав Журовський, а в нас народ такий, ніде не був, нічого не знає, але як щось почує то відразу біжить “покращувати” язиком, і турбуватись про людей, тоже язиком.
 • Юрко Кулик А коли ви викладете фото звіт про виконану роботу? НАприклад до і після очистки.
 • тарас савчук Ivan Havryshko Скільки було слухань? коли і де? і де про це було оголошено? і я б дуже просив висловлюватися нормально! але суть не втому! проблема лягає на плечі людей? так? питйте жеків, як вони таке дозволяли… думаю людям які там працюють відомі всі технічні вимоги.
 • тарас савчук Ivan Havryshko слова типу “покращувати” прошу вживати до організації яка займаєть наведенням ладу в кабельних мережах! бо наразі то так і виглядає!
 • Борис Машлянка тарасе,навіщо з дуралєями дискутувати..вони подають себе як істина в останній інстанції… перехворіють ..після відходу надала заспокояться…
 • тарас савчук борисе мене не цікавить в даному випадку такі слова! це не справа Надала, ні попередників, ні наступників! це технічна справа і має бути алгоритм хоч якийсь! а не дикість – я маю права різати я буду різати ))))
 • Ivan Havryshko тарас савчук, я висловлююсь нормально, але ок спробую ще ясніше.

  Тарас, жеки не дозволяли, приходили провайдери і робили як хотіли, бо не було норм як мало бути.

  В результаті в деяких будинках були, УВАГА, зруйновані дахи ліфтових шахт! Я мовчу про павутину проводів які проходили в тому числі і в вентиляціях (це там де чадний газ виходить)

  + Такий стан справ був не вигідний і провайдерам і пережам, бо не було чітких правил як працювати.

  Тепер правила є, більшість мереж перебудували, думаю може крім дуже маленьких хомланів, тому більшість користувачів взагалі не мають про це турбуватись а тіки насолоджуватись чистими дахами.

  Ті в кого перебудовувати не захотіли – в нас на щастя не монополія в Тернополі, і можна підключитись до провайдера будь-коли, ще й часто безкоштовно. Тому те що порушників демонтують – проблем в тому не бачу.
 • Тёма Самойлов Панове противники. Ви би були спокійнішими. Навіть за наявності моїх підозр, що в багатьох будинках в результаті акції залишиться 1 провайдер, я впевнений, що протестувати з аргументами “так було завжди, люди звикли” – справа остання, зважаючи на те, що в переважній більшості люди у нас звикли зовсім не до найкращого.
 • Святослав Журовський Тёма Самойлов твої підозри про усунення конкурентів марні. Весь процес досить прозорий і лояльний. Щодо “звички”, то ти повністю правий, в нас люди будуть обходити, обминати, шпортатись, але як тільки спробувати виправити ситуацію, то буде 1000 докорів (відмивають бабки, піаряться, етц.)
 • тарас савчук я за порядок! але скажемо робили провайдери шо хотіли – то заголосно ))) жеки булит в курсі і, враховуючи яке у нас суспільство, навіть шось з того і мали))) коли я вперше підключався до інтернету до “нексусу” – то ми самі проклали по шохті кабель і прийшов Льошка і попідключав квартири. все було ціивільно і то ше років десь так 7 назад! а потім перепідключився до “київстару” і вони кинули через вулицю і зробили дзюрку в стіні, сказали шо вони так проводять… мав сваритис? тепер на карпенка той самий київстар і кабель через балкон ) то поясніть мені чому я маю витрачати свій час шоб найти іншого провайдера, чекати поки підключать прокладуть і тд. скажіть мені – ось новий кабель “по всіх правилах” з вас 100 грн (умовно) і все! користувач не витрачає часу і сил і робиться все цивілізовано!
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, назвавши мене “дуралеєєм” ви якби ще раз підкреслили рівень своєї культури. А я можу представитись – в мене інженерна освіта, працюю програмістом вже біля 10 років, також є засновником мережі CanadaLan. Тому тут відписую, і вважаю що маю на це право.

  Можете тепер ви представитись? Бо наразі крім поганих слів ви ні терміногогії ні знань не показали.

  Тёма Самойлов – незнаю про все місто – але на Канаіді залишилась та сама кількість провайдерів, Укртелеклм, Київстар, Бітер, і купа маленьких.
 • Святослав Журовський Причому якщо цих людей спробувати залучити до творчого процесу, ніхто не прийде :)
 • Ivan Havryshko Щось здається що крім особистих образ вони і створити ніц не можуть.
 • Святослав Журовський Іван, це редактор Інтернет-газети “Про все”. Бютівська помийка.
 • Andrew Kornilov давайте кидати кабеля бо нема грошей нормально прокласти. давайте паркуватися на газонах і тротуарах бо нема грошей на парковки. давайте сцяти по підїздам бо нема публічних туалетів… аби на біржі ніхто не стояв. логіка зрозуміла
 • Andrew Kornilov причому забороняти пісяти в ліфтах не можна – люди не винні шо ліфтова сліжба не передбачила унітаз і мучаться
 • Andrew Kornilov зобовязати жеки безкоштовно дообладнати ліфти унітазами і біде
 • Andrew Kornilov а ще є люди, які заробляють на життя здачею аналізів – вони теж можуть постраждати від такого свавілля
 • Назар Зелінка Я вважаю, що все правильно зробили. На скільки мені відомо попередили привести у відповідність дроти ще десь півтора роки тому. і про це всюди писали, я наприклад своїм сам сказав, щоб починали роботу, бо будуть різати, до цього часу все забрали з дахів і фасадів. Порядок має бути порядок. А якщо шось на даху станеться, чи хтось зашпортається і впаде з даху, хто буде нести відповідальність? І наскільки мені відомо від тої обрізки постраждали не лише дрібні провайдери, а і Київстар і Одеко. А як інакше вчити. коли останнє китайське попередження не доходить?
 • Юрко Кулик Погоджуюся з Назаром.Але постраждали не тільки люди в тому будинку який був на фото в 20 хв.А і сусідні будинки бо як мені казали обрізали оптичні магістралі.А яерез це без нету залишилися будинки які були наступними полініях.
 • Святослав Журовський Юрко, дуже поважно звучить “як мені люди казали”. Жодна оптика не була обрізана. Лише кабеля які заходили у вентиляційні шахти, інші “апендицити” не рухали, сподівались що провайдери це вже самі приберуть.
 • Олександр Воробйов WiFi канали тоже треба рубати !!! :)
 • Святослав Журовський глушити! :) Магнітрон від мікрохвильовки підійде повністю. Можна відразу і пів будинку відправити на дурку з енцифалітом :)
 • Олександр Воробйов Тоді Юра буде писати не “постраждали сусідні будинки”, а “постраждали сусідні, біля Тернопільської, області” :)
 • Георгій Остапович Олег Різник : “… знаю, що бітер, київстар, колумбус, одеко … роблять трубостояки згідно нормативів.”
  В мене бітеро-колумбус (чи колумбусо-бітер, один фіг), і кабель заходить у вікно. Але !!! Попереджую, якщо якась собака залізе на дах різати кабел…Еще
 • Борис Машлянка я в шоці від загальмованих свободівців… не має на них німця… коли вже в Тернополі ця напасть закінчиться…
 • Сергій Осадчук Напевно в кожного своє бачення цього питання. У мене два прова і обидва заведені по фасаду.
  З одного боку я підтримую, що це не найкращий варіант і порядок має бути, але з іншого боку, якщо поріжуть кабель то в результаті постраждаю я, хоч і справно п…Еще
 • Ivan Havryshko Георгій Остапович, я вже тут писав, щоб подати в суд ви маєте довести що кабель ваш, якщо ви це доведете – то заплатите штраф і на тому завершиться :)

  В цій ситуації лякати судам це те саме що кишеньковий крадій би лякав міліціонера що той його затрим…Еще
 • Ivan Havryshko Борис Машлянка, якщо ви про мене – то я ніколи не був членом сводоби чи булдь-якої іншої партії.

  А от я в шоці від “журналіста” який не маючи ніякої технічної освіти розказує гурту інженерів як має бути! При тому на сайті де цей “журналіст” є редактором на першій сторінці 2 новини з прихованою рекламою лохотрону МММ.
 • Георгій Остапович Ivan Havryshko – кабель не мій. Кабель є засобом надання мені, як споживачеві, якісних послуг. І мене мало хвилює, чи він заходить через вікно, чи з труби в під’їзді. Мене хвилює якість послуги, яка мені, як добросовісному абонентові, згідно “Закону пр…Еще

Ілліч та дівчинка

Мешканці селища Товсте протестують проти дій компанії life:) (аудіо)