Юрій Чижмарь – новий голова Тернопільської облради або канібал-заступник

Поділитися
Сьогодні Олегу Боберському вже допомагають пакувати валізи

Таку сенсаційну новину отримала інтернет-газета “Про все” з достовірних джерел зі столиці. Колишній губернатор вже нібито отримав погодження в Адміністрації Президента. Також вже були проведені переговори з керівництвом фракцій “Свобода” та Партії Регіонів. Губернатора Тернопільщині навіть не залучають до процесу, бо він зараз із “чемоданним настроєм” очікує на допомогу від новообраного нардепа від ПР, нині ще заступника глави Адміністрації Президента Скубашевського.

Наразі відомо, що сторони домовились про таємне голосування. Наслідком домовленостей стане також трансформація посади одного із заступників голови обласної ради. Замість Олега Боберського, крісло голови облради займе Павло Федик.

В “свободівських колах”, близьких до Олексія Кайди, шоковані ситуацією. Більшість вважає, що це повна дурниця і політична катастрофа. Журналіст “Про все” на власні вуха чув обговорення даної теми на 6 поверсі облради з коментарем найближчого помічника голови обласної ради: “Та ми що, вже зовсім дурні!?”.

За таку оборутку, “свободівці” не отримають нічого, крім колишніх президентів США. Зелених.

Це нібито плата свободівців за попередню допомогу Юрія Чижмаря, який привів у крісло голови облради Олексія Кайду та демонстрація керівництвом “Свободи”, що партія під повним контролем і виконає усі необхідні рішення.

За даними інших джерел, у самій “Свободі” на крісло голови обласної ради вже є 5 претендентів. Усі кандидати проводять переговори, але ніхто не має більше половини голосів фракції. Це є вирішальним чинником. Олексій Кайда вирішив публічно самоусунутись і нікого не підтримувати. Хоча, насправді, він підтримує “підволочиського” претендента. У Свободі згідні на прихід Юрія Чижмаря на посаду заступника. Але Чижмарь має зайнятися “політичним канібалізмом” – зжерти першого заступника голови облради Сергія Тарашевського, якого підтримав Єдиний Центр.

У “Свободі” сподіваються, що Юрію Васильовичу забракне ресурсів здійснити переворот в Тернопільській облраді, оскільки колишній губернатор почав їздити поїздом. Це випадково побачив якийсь депутат-доходяга зі “Свободи”. Тягнибоківські апаратники в облраді завважують, що раніше п. Чижмарь пересувався лише дорогою іномаркою.

Єдине, у чому зійшлись всі політичні сили на даний момент, що голосування буде таємним. Отже, підкилимна боротьба буде жорстокою і результат може бути неочікуваним.

Із листа меру Тернополя

Головний із «соколят» Ігор Бойчук озеленив дитячий майданчик на БАМі