111

Як працюють політтехнологами тернопільські депутати від партії “Свобода” Михайло Окаринський та керівник УХ-радіо Юрій Фартушняк продемонстрував у день виборів телеканал 1+1. Політтехнологи з Тернополя невідомо для чого зганьбили себе та політичну силу Олега Тягнибока, яку представляють у Тернопільській міській раді.Чому зганьбили?- запитаєте ви. А хіба нормально так поводитись українським націоналістам, членам партії ВО “Свобода”?

Інтернет-газета “Про все” пропонує переглянути відео, зробити свої висновки і, при бажанні, поділитись ними у коментарі до цієї замітки. Ми оприлюднили дане відео, оскільки чимало тернополян чули про проект, але не мали змоги переглянути через не зручний час трансляції.

5 comments

 1. Петро

  взагалі не бачу ганьби для партії Тягнибока, працювали як належиться, застосовували найменше брудних піар-технологій…. А переміг той для кого використали найбільше чорнухи…

 2. Наталка

  дякую за відео – не могла знайти в інтернеті. Хлопці – молодці! журналісту місцевого розливу треба ще на пари походити , перш ніж навчитись видавати подібні “сенсації”

 3. Аля

  Хлопці з Тернополя МОЛОДЦІ. Віват . Показали тільки дещицю того, як поводяться з народом різні технологи і т. д. Не бачу нічого ганебног у роботі цих хлопців( маю на увазі всіх задіяних у шоу). А про переможця хочу сказати одне слово – бидло. Хоч переможців не судять. Він же так хвилювався за дочку похилої жінки, не міг змиритися з тим, що політтехнолог її використовує, а коли прийшлося ділити гроші , він за неї геть забув. Де поділась його чесність, порядність??? Хлопці, за що ви дали йому гроші? Як на мене йому варто дати в морду і тільки. Само ні бе ні ме, просто встидно за такого тупіцу. А в загальному всім хто придумав це шоу і журналістам які розкрутили тупих кандедатів -респект і повага. Молодці.

 4. Оля

  У день виборів бачила цю програму. не всю. соромно було дивитись. Чесно, неприємно було дивитись, як наші патріоти торгують брехнею, як запаслись фальшивими доларами, щоб поширювати компромат.. Не могла подумати, що шановним мною патріотичним УХ-радіо керує продавець брехні і чорного піару… боляче було дивитись… а ще гидкіше усвідомлювати, що мера Тернополя Сергія Надала. як кота в мішку, запхнули тернополянам від націоналістів такі псевдо-патріоти… Диву даєшся, що вони погодились брати участь у такому участь..або під кайфом були, або просто не розуміли… це те саме, якби їм запропонували з хорів у церкві обплювати віруючих…хто більше, той виграв.. насправді ж така перемога Піррова… хіба можна таке робити? ще й на всю країну?!!! Українців точно мають за тупе бидло…

 5. Олег

  Клоуни. Як депутати такі ж і політтехнологи. Я так і не поняв. Окаринський то вчитель трудового навчання, то журналіст, то з начальника управління виганяють. А тепер вже цілий політтехнолог. А фартушний? Хто то такий?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.