Тернопільська інтернет-газета «Про все» повідомляла Як депутат Збаразької міської ради “тирив” кукурудзяні качани з чужого поля. Згодоми самі депутати-свободівці зателефонували і «здали» один одного. Напевно, не домовились, що треба розповідати. «Про все» про це запитувала у замітці Збаразькі депутати розповіли як насправді крали кукурудзу і як за цим стоїть велика політика (аудіо) Спілкуючись неофіційно з керівництвом свободівців у Тернополі ми почули, що після виборів розберуться і все з’ясують. Припускалося, що напевно, буде зроблено серйозну ревізію в збаразькій партійній організації. Проте, після виборів, коли свободівці перемогли, ідея з ревізією забулась. Один із переможців виборчої кампанії Михайло Головко заявив, що депутати-свободівці не мають жодного стосунку до крадіжки куркурудзи (аудіо) Що ж, судити про це правоохоронцям. Пересічні краяни можуть зробити висновки з аудіорозповіді депутаті. Днями на телеканалі ІНТБ політики із Збаражчини, зокрема ВО «Свобода» обговорювали цю тему. Пропонуємо вашій увазі.

2 comments

  1. ПРАВДА

    А чому цей свободівець, який так обманює оченята ховає. Він добре знає, як все було і що його побратимчики бідного хлопчину залякали, сказавши : візьмеш на себе менше дістанеш, а якщо вплутаєш нас буде «груповуха». Той з переляку і взяв все на себе. Клеймо ж кукурудзяних злодіїв із свободівців так просто не зітреться.

  2. Патріот

    Навіщо їм тепер красти кукурудзу? Вони тепер будуть «деребанити» майно і землю збаражан разом зі своїм «братом» Міськом Бочаровим. Слава Україні! Свободівцям ганьба!

Leave a Reply