У Тернополі другий рік поспіль будуть боротися з ВІЛ та СНІДом неефективними методами: кому це вигідно?

Поділитися

Студентам у Тернополі роздадуть 5000 презервативів. Торік також роздавали. Чи зменшилась від таких  акцій захворюваність? Наразі невідомо. Відомо лишень, що з 26 листопада по 1 грудня студентам Тернопільщини роздаватимуть листівки з інформацією про те, як застерегти себе від ВІЛу та СНІДу. Інформація про цю подію розміщена на сайті 20 хвилин і викликала значний негативний резонанс у читачів та коментаторів публікації. Торік інтернет-газета “Про все” також оприлюднила інформацію та опитування з аналогічної акції Чи потрібні тернополянам презервативи від Рустама?

Сьогодні ми поспілкувались з одним із організаторів акції, головою громадської організації “Файне Місто” Рустамом Ергешовим.

До речі

В інтерв’ю інтернет-виданню National Review Online керівник Центру наукових досліджень щодо попередження розповсюдження СНІДу у Гарвардському університеті (США) Едвард Грін заявив, що презервативи тільки погіршують проблему розповсюдження СНІДу. Дослідник підтримав нещодавню заяву Папи Римського Бенедикта XVI про те, що за допомогою презервативів не можна вирішити проблему СНІДу, зокрема й в Африці.

Грін також повідомив, що його дослідження підтверджують правоту Понтифіка. При підтримці влади США Грін багато років вивчав зв’язок між доступністю та використанням презервативів та рівнем захворювання СНІДом. Дослідник встановив, що існує взаємозв’язок між цими двома категоріями — чим більш доступні презервативи, тим вища захворюваність.

Дожилися, кращого студента Тернопільщини обирали в порожньому залі

Особливий погляд на Тернопіль