У Тернополі “потрясли” найкорумпованіший орган

Поділитися

Прокуратура відреагувала на порушення у діяльності органу державного контролю у справах захисту прав споживачів

Прокуратурою Тернопільської області ініційовано проведення перевірок додержання вимог Законів України «Про захист прав споживачів», «Про рекламу», «Про засади запобігання і протидії корупції» та Кодексу України про адміністративні правопорушення у діяльності Інспекції з питань захисту прав споживачів у області. За їхніми результатами виявлено непоодинокі порушення.   

 

Зокрема, прокуратурою встановлено під час перевірок, що працівники органу державного контролю ігнорують вимоги діючого законодавства при проведенні позапланових перевірок, не забезпечують контроль за усуненням порушень, допускають порушення при накладенні штрафних санкцій та не контролюють стан їх сплати до бюджету.

Окрім того, незважаючи на наявність головного спеціаліста із запобігання корупції у штаті Інспекції, робота на зазначеному напрямі не проводиться.

За наслідками перевірок, з метою усунення виявлених порушень закону, прокуратурою області внесено подання начальнику Інспекції, за результатами розгляду якого до відповідальності притягнуто 3 службові особи органу державного контролю.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

У Тернополі будують квартал для «афро-українців»

Тернопільському музиканту збирають гроші на операцію