Василь Хомінець – претендент №1 на посаду голови Тернопільської обласної ради

Поділитися

Як стало відомо тернопільській інтернет-газеті “Про все” з достовірних джерел, на посаду голови Тернопільської облради претендує депутат облради Василь Хомінець. Член фракції “Свобода” завтра на сесії обласної ради буде висунутий першим. Його кандидатуру, за таємним сценарієм,  “провалять” самі ж свободівці. Після цього розпочнуться консультації. І вже тоді висунуть “прохідну” фігуру. На час написання матеріалу, саме ці дві особи у ресторані “Класік”, на 2 поверсі, у захристії, вели переговори, щоб домовитись. Чи вдасться їм домовитись і “спокусити” всеукраїнське керівництво на “гріх” – покаже час.

Відомо, що Василь Хомінець учора був на “співбесіді” з губернатором Тернопільщини Валентином Хоптяном. Губернатор розмовою залишився задоволений. Але чи не свідомо Олексій Кайда “спалив” таким чином шанси Хомінця? Окрім того, після спілкування Хомінця з Хоптяном, до губернатор зайшов заступник Петро Гоч, який почав “вправляти мізки” керівнику області у “правильному напрямку”.

Злі язики стверджують, що Василя Хомінця пов’язують дружні стосунки з екс-керівником ДУСі при президенті України Ющенку – Ігорем Тарасюком. Відповідно, верхівка “Свободи” не зацікавлена, щоб Хомінець проводив свою гру. Але відкрито виступити проти нього не могли, оскільки Хомінець першим серед голів райдержадміністрацій виступив проти новообраного президента Януковича. Окрім того, з призначенням Хомінця, посилиться вплив місцевих кадрів.

Тернопільська інтернет-газета “Про все” поспілкувалась телефоном з Василем Хомінцем. Він підтвердив інформацію, що його кандидатуру підтримав політвиконком партії “Свобода”. На розгляді у вищого партійного керівництва було кілька кандидатур, але зійшлись на фігурі Василя Хомінця. Сам пан Василь не був присутній на засіданні, бо не є членом політвиконкому партії “Свобода”

Довідка

Народився 13 жовтня 1973 р. в с.Виноград Коломийського району Івано-Франківської області. У 1989 р. вступив до Хмельницького педучилища, а через три роки на історичний факультет Тернопільського педінституту. Був одним із ініціаторів створення СНУМ і “Тризуб”. Під час навчання у м.Тернополі був лідером студентського самоврядування, участником акції “Україна без Кучми”. Був членом Конгресу українських націоналістів, очолював Лановецький Народний рух України.

Після Помаранчевої революції 5 років очолював Лановецьку райдержадміністрацію.

Сьогодні очолює управління торгівлі Тернопільської міської ради.

Одружений

***

11 лютого 2010 року, під час засідання тридцятої сесії Тернопільської обласної ради, депутат Тернопільської обласної ради, член фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, голова Лановецької райдержадміністрації Василь Хомінець заявив:

“Я, Хомінець Василь Петрович, з огляду на політичну позицію ВО “Свобода” щодо результатів Президентських виборів, заявляю, що як український націоналіст вважаю за неможливе, у зв’язку з обранням Президентом України Віктора Януковича, своє подальше перебування на посаді голови Лановецької районної державної адміністрації з ідеологічних та політичних переконань, і складаю свої повноваження у порядку, передбаченому чинним законодавством. Залишаючись депутатом Тернопільської обласної ради, як і п’ять років перебуваючи на посаді голови адміністрації, захищатиму Лановеччину, кожного її мешканця та сприятиму добробуту, соціально-екнономічному й культурному розвитку краю. А всіх мешканців закликаю приєднуватись до національної опозиції, яка гуртується навколо Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Слава Україні!”.

Довідка. 11 лютого 2010 року відбулась сесія Тернопільської обласної ради, на якій розглядались питання підготовки області до можливої повені навесні цього року, використання надр у Тернопільській області, облаштування об’єкта складування твердих побутових відходів тощо. Під час сесії фракція Партії регіонів демонстративно покинула зал, відмовившись брати участь у роботі сесії та вирішувати життєво важливі для мешканців Тернопілля проблеми.

 

11 лютого 2010 року Політвиконком Всеукраїнського об’єднання “Свобода” оприлюднив заяву щодо результатів виборів Президента України.

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет про кінець світу

Чи оберуть нового голову обласної ради?