Від Азарова залежить, де буде Кайда і Надал

Поділитися

Керівники органів місцевого самоврядування Тернопільської області вимагають від керівництва держави надати кошти на зарплати працівникам бюджетної сфери. Відповідне звернення до президента України та Кабінету міністрів було ухвалено на засіданні Асоціації “Ради Тернопільщини” під керівництвом голови облради Олексія Кайди за участю голів районних рад Тернопільської області, повідомили в прес-службі обласної ради.

У зверненні зазначено, що область недофінансована майже на 175 млн грн, а, відповідно, до кінця року немає коштів на виплату зарплат учителям, лікарям, працівникам культури та інших бюджетних сфер.

“Брак коштів на оплату праці з нарахуванням працівникам бюджетних установ області до кінця 2012 року становить 174 900 000 грн (по органах місцевого самоврядування – 9,7 млн грн, закладах освіти – 80,1 млн грн, закладах охорони здоров’я – 56, 4 млн грн, закладах культури – 16,2 млн грн, установах соціального захисту населення – 9,1 млн грн) та на оплату енергоносіїв – 39 млн грн. Особливо напружена обстановка складається в установах культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, а також в апаратах сільських, селищних і міських рад”, – йдеться у зверненні.

Тому керівники органів місцевого самоврядування вимагають від центральних органів державної влади вжити термінових заходів для фінансового забезпечення потреби в коштах на виплату заробітної плати працівникам, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів області, та розрахунків за енергоносії. Крім цього, на засіданні асоціації Кайда закликав усіх присутніх в разі невиконання до 1 грудня озвучених вимог провести пікетування Кабінету міністрів України в Києві, повідомляє newsru.ua

“Моя пропозиція – в День місцевого самоврядування святкувати не з келихом шампанського, а з плакатами під Кабінетом міністрів. Люди обрали депутатів, щоб вони представляли громадські інтереси, в тому числі і бюджетників. Тому я закликаю голів районних рад підтримати мою ініціативу – в День місцевого самоврядування провести пікетування Кабінету міністрів. Якщо до 1 грудня 2012 року не будуть виконані зобов’язання держави щодо забезпечення місцевих бюджетів – День місцевого самоврядування потрібно святкувати перед Кабінетом міністрів”, – заявив Кайда.

У жовтні Тернопільська міська рада звернулася до Держскарбниці з вимогою відновити проплати платіжних доручень. Відповідне звернення в Державну казначейську службу України 17 жовтня направив мер міста Сергій Надал у зв’язку з тим, що Скарбниця не здійснювала проплат платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Тернополя.

Тернопільський “Терен” взимку може зіграти в чемпіонаті Західного регіону

Гральні заклади маскують під інтерактивні клуби