Гральні заклади маскують під інтерактивні клуби

Поділитися
    У поточному році співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у Тернопільській області порушили більше двох десятків кримінальних справ за частиною 1 статті 203-2 КК України – заняття гральним бізнесом, яка передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Найбільше нелегальних гральних закладів, які часто маскуються під інтерактивні клуби, правоохоронці виявляють в обласному центрі. Цьогоріч порушено 14 кримінальних справ, пов’язаних із заняттям гральним бізнесом, 10 з яких уже знаходяться в судах, а за однією винесений вирок.

Зокрема, один з таких клубів співробітники обласного УДСБЕЗ виявили у приміщенні по вулиці Симоненка. З грального залу міліціонери вилучили 12 комп’ютерів, на яких було встановлене програмне забезпечення для інтернет-ігор. Попри відсутність вивіски, гральний зал не пустував, адже завжди знайдуться ті, хто готовий витрачати кошти у гонитві за ілюзорним виграшем. Проте, гравці забувають, що роблячи віртуальні ставки, вони втрачають реальні гроші, а далі більше – величезні борги, зруйновані сім”ї і навіть життя тих, хто втратив останню надію вибратися із кабали. Організатора підпільного бізнесу зобов’язали сплатити штраф у сумі 142 тисячі гривень. Найближчим часом будуть винесені вердикти ще по чотирьох подібних кримінальних справах.
Усім, хто полюбляє випробовувати Фортуну, варто пам’ятати, що азартні ігри, тобто такі, у яких виграш залежить лише від удачі, а не від розумових чи фізичних здібностей гравця, вважаються незаконними і їх учасники також несуть відповідальність відповідно до статті 182 Адміністративного кодексу України.

Від Азарова залежить, де буде Кайда і Надал

Через малі зарплати людей підштовхують до криміналу?