Аферист зі столиці взявся за тернопільських підприємців прикриваючись КРУ

Поділитися

Держфінінспекція в області застерігає: вас хочуть обдурити

          Останнім часом на підприємства, установи та організації області  почали надходити листи, під якими стоїть підпис: М. Рубан, заступник начальника відділу інспектування головного контрольно-ревізійного управління України. У листах йде мова про так звану перевірку своєчасності надходження коштів на особові рахунки «рядового та начальницького складу установ та організацій».

Цей пан (чи пані) просить  керівників закладів до 12 грудня цього року подати на електронну адресу kru.gov@bk.ru інформацію про (цитуємо додаток до його листа) «персональні дані працівників, дані зарплатних і кредитних карток» (в тому числі номер, код тощо).

У зв’язку з цим Держфінінспекція в області застерігає громадськість краю, керівників усіх закладів та установ: цей лист не що інше, як фальшивка, як афера з метою нечесним шляхом заволодіти коштами людей.

Насправді ніякого (ніякої) М. Рубан(а) в особі заступника начальника відділу інспектування головного контрольно-ревізійного управління України не існує. Як і не існує головного контрольно-ревізійного управління України, яке у 2011 році реорганізоване в Державну фінансову інспекцію України. Голова Держфінінспекції України – Петро Петрович Андрєєв, перший заступник голови – Віктор Васильович Костюшко.

Її структурним підрозділом в регіоні є Державна фінансова інспекція в Тернопільській області, яку зараз очолює Федір Всеволодович Бортняк. І тільки він володіє правом офіційного підпису.

Окрім того, справжня електронна адреса Держфінінспекції України така: postmast@dkrs-vpn.ua.

Електронна адреса Держфінінспекції в Тернопільській області: kru@kru.ternopil.ua. Саме на цю «електронку» просимо надсилати повідомлення про надходження фальшивок на підприємства, установи та організації області.

І, нарешті, оперативно інформуйте про подібні факти правоохоронні органи.

Копія листа- фальшивки 

 Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільські й області

 

Через складні погодні умови на автошляхах Тернопільської області гинуть люди

Допоможіть встановити особу невідомого!