Байка від Надала: комунальні служби Тернополя працюють в посиленому режимі

Поділитися

Напевно, начальство Тернопільської міської ради навіть носа не висуне на двір. По-іншому не можливо пояснити таку інформацію про роботу комунальників і реальний стан справ.

З початком снігових заметів комунальні служби Тернополя працюють в посиленому режимі для забезпечення належного прибирання міста. Відтак, терміново було створено оперативний штаб з керівництва управління ЖКГ, відділу технагляду, управління надзвичайних ситуацій, КП «ТМШЕД» та міської ДАІ.

«10 грудня з четвертої ранку почав падати сильний сніг – понад 20 мм, що за добу перевищило місячну норму. Як стверджують метеорологи, така аномалія зустрічається приблизно один раз на 30 років і підпадає під категорію стихійних метеорологічних явищ, – зазначив заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Олег Соколовський. – Враховуючи складну ситуацію та з метою забезпечення повноцінної життєдіяльності міста, було запроваджено три першочергових маршрути із застосуванням «методу тотальної зачистки» – чотири механізми з відвалами, розміщених почергово та грейдер для розчищення кишень зупинок громадського транспорту».

До виконання робіт задіяно 21 одиницю спецтехніки КП «ТМШЕД». Крім цього додатково залучено бульдозер, два трактори, грейдер, три міні-трактора та 19 одиниць спецтехніки для розчищення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів підприємствами, що обслуговують житловий фонд міста.

Нагадаємо, що відповідно до п.5.1 Правил благоустрою м. Тернополя господарюючі суб’єкти, які здійснюють діяльність в підприємствах торгівлі, побутового обслуговування, на ринках, власники кіосків та інших об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, автозаправні станції тощо зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15 м. Враховуючи складні погодні умови, з метою безперешкодного доступу мешканців до закладів торгівлі та закладів побутового обслуговування населення, наполегливо просимо всіх господарюючих суб’єктів, які здійснюють торговельну діяльність та надають побутові послуги населенню міста, забезпечити виконання Правил благоустрою м. Тернополя. Додатково попереджаємо, що порушення вищевказаних Правил, відповідно до ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

Управлінням муніципальної поліції спільно з ЖЕКами проводять перевірку щодо дотримання вимог Правил благоустрою.

Інформація, яка надходить на Інформаційно-довідкову службу міської ради 1580 оперативно передається у МШЕД та відповідним ЖЕКам для здійснення невідкладних заходів.

Щиро вдячні тернополянам та гостям міста за розуміння!

Перед кінцем світу Тернопіль пережив сніговий апокаліпсис (фото, відеорепортаж)

У Шумському районі міліціонери затримали винуватця дорожньої пригоди

Сергій Надал вирішив заробити мільйони на… снігу