Сергій Надал вирішив заробити мільйони на… снігу

Поділитися

Нарешті тернополяни зрозуміли чому таке засніжене місто. Мер вирішив з приватних підприємців “настригти капусти”. Принаймні так можна зрозуміти інформацію на сайті Тернопільської міської ради, де почали страхати власників магазинів, кіосків, АЗС. Єдине питання: за що підприємці платять ЖЕКам?

Відповідно до п.5.1 Правил благоустрою м. Тернополя господарюючі суб’єкти, які здійснюють діяльність в підприємствах торгівлі, побутового обслуговування, на ринках, власники кіосків та інших об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, автозаправні станції тощо зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15 м. Враховуючи складні погодні умови, з метою безперешкодного доступу мешканців до закладів торгівлі та закладів побутового обслуговування населення, наполегливо просимо всіх господарюючих суб’єктів, які здійснюють торговельну діяльність та надають побутові послуги населенню міста, забезпечити виконання Правил благоустрою м. Тернополя. Додатково попереджаємо, що порушення вищевказаних Правил, відповідно до ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

Байка від Надала: комунальні служби Тернополя працюють в посиленому режимі

Як треба розуміти ліс, або Як лісники програли суд на 10 тисяч гривень газеті “Номер один” та авторитетному журналісту Тернопільщини Жанні Попович