111

У нас виникло таке питання після того, як переглянули сюжет на телебаченні, де висота сніжного покрову в японському місті Хоккайдо цієї зими перевищив відмітку в 17 метрів. А в Тернополі нібито стихія сталася, розказувала півтора тижні влада, бо вперше за 30 років випало 30 сантиметрів снігу. Нормально почистити місто, організувати процес вивезення снігу мер зі своєю командою не спромігся. Що це у нас за такі показники “стихійності”? А в Японії, що кінець світу за їхніми дутими показниками?

Коли тернопільська влада, яка претендує на щось хороше (якщо вірити постійним програм по національних і місцевих телеканалах, мармеладним матеріалам в газетах та гидотно-солодким радіорозмовам на єдиній місцевій ефемці) почне дійсно працювати, а не красти гроші?

Кажуть, мер знайшов золоту жилу – приватну компанію, яка буде прибирати сніг. Для чого тоді комунальники? Чому їх лишати без роботи? Щоб отримати “відкат” від приватної структури?

А ви як гадаєте, чим би займався мер Тернополя в Японії з такою роботою, як він організував у файному місті? Пишіть у коментарях…

7 comments

 1. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzіігор

  В Збаражі меру відкидають сніг два комунальних підприемства прямо з- під хати.Місто в снігу.а коли жителі дзвонять до феодапа.то їм кажуть -нехай відкидають ті за кого ви голосували.

 2. ВІТАЛІЙ

  впевнений що ЛАДАН зразу би поїхав на якусь конференцію,чи тренінг для підняття рівня….

 3. Це - я

  Після відсидки пішов-би в асенізатори.

 4. Місько

  Навіщо гнати? Враховуючи яка була хуртелиця і кількість снігу, то дуже добре справились! Гляньте що зараз на сході твориться!

 5. hhhhhhhhhh

  Надал справився тими силаим і тою технікою, яку мав. не треба рівняти Тернопіль до Японії. все одно і світі помагають один одному при стихіях, а в нас – коменти пишуть

 6. Ігор

  Надалу і так не слолодко. могли би помогти, а не знущатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.