111

Ю. Кармазін у Веровній Раді. Фото В.Уколова

Тернопільська інтернет-газета “Про все” поспілкувалась з народним депутатом України Юрієм Кармазіним, який оголосив голодування у стінах Верховної Ради в знак протесту щодо відмови у реєстрації його проекту постанови щодо скасування рішення про ухвалення держбюджету на 2013 рік. Такий вчинок народного депутата викликав значний резонанс у суспільстві, оскільки він хворів на гепатит і голодування може викликати різноманітні ускладнення. Пропонуємо вам послухати розмову журналіста “Про все” з паном Юрієм, щоб почути його аргументацію, яку намагається приховати влада. Юрій Анатолійович також розповів про сумні перспективи Тернопілля у бюджеті 2013 року.

Аудіо

1 comment

  1. opop

    Лозунг ООО им ЮВТ который орут на весь МИР- «Я хочу, чтобы донецким бандитам противостояли наши львовские бандиты» И главное, что их объединяет – всем им до слез и до поноса, до дрожи и бессонных ночей обидно, что Партия Регионов БЕЗ НИХ (объединенных той же страстью) разворовывает нашу страну.
    Они искренне презирают нас с вами, они клали на нас с прибором. Вы можете себе представить их жертвующими жизнью за идею? Стоящий без сна на баррикаде, три дня немытый Яценюк (или Турчинов), с простреленным и наспех перебинтованным боком ведет в атаку солдат, крича «ура», сорванным на хрип голосом, под пулями донецких бандитов – можете себе представить?скопируй в поиск (Кастрюля спермы и десять часов онаназма-итог чемпионата )

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.