111

Андрій Рева був дуже добрим хлопцем. Однокласники з 9-ї тернопільської школи згадують його досі добрими словами: Андрій був веселим і добродушним хлопцем. Працював в рядах місцевої міліції офіцером на залізничному вокзалі.
А нині родина з Тернопільщини уже сімнадцять днів не може поховати свого 33-річного сина і брата, який потонув на відпочинку в Індії.

Люди звинувачують страхову компанію, яка, на їхню думку, умисно зволікає з перевезенням тіла українця на батьківщину, йдеться у сюжеті ТСН. Син Зоряни Реви, матері загиблого, за турпутівкою відпочивав в Індії. Спочатку вона чекала його живого, нині не може дочекатися мертвого. При цьому батьки вже все підготували до похорону. Байдуже до людського горя страховій компанії, каже сестра загиблого, адже спочатку страховики обіцяли, що привезуть труну з тілом ще на початку грудня. Ольга уже встигла злітати в Індію, опізнати братове тіло і оформити на місці для індійської сторони усі необхідні документи на вивезення. Проте страхова компанія кілька разів вже відмовляла, пояснюючи відмови відсутністю документів. У коментарі ТСН представник страхової компанії підтвердив згоду страховиків перевезти тіло загиблого чоловіка в Україну. Сімнадцятиденну затримку затяжною в компанії не вважають. Хоча повідомлення про загибель українського туриста в Індії страховики отримали ще двадцять шостого листопада. Як повідомив Олег Кузьмінов, перший заступник голови правління ПРАТ СК “Кремінь”, найближчим часом завершиться повністю процес оформлення відповідних документів і почнеться репатріація тіла. “Я думаю, що близько двох, максимум трьох днів”, – зазначив він. Таким чином, це означає, що рідні отримають тіло майже через три тижні по смерті.

Однокласники, друзі Андрія щиро співчувають родині загиблого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.