111

Про вісімку новообраних нардепів від Тернопілля говорилось чимало. Про те, що Олексій Кайда відрікся нашого краю, мешканці якого дали йому найвищий мандат довіри, стало зрозумілим, як тільки він склав повноваження керівника тернопільської “Свободи”. Щоб нам не розповідали місцеві патріоти, але з Тернополем Кайду може зв’язувати хіба… коханка, про яку чимало писали в період виборів і з якою він нібито їздив до Швеції після парламентських виборів. Так це чи ні – невідомо. Проте, з Тернопіллям Олексія Кайду фактично нічого не пов’язує. Хіба виявиться правдою, що він дійсно у Підгородньому будує дім.

З реальних, перспективних лідерів є лишень один.

У 2006 році наймолодший депутат Тернопільської обласної ради серед всіх рад обласних центрів Володимир Бойко подавав чималі надії. Він не став блідою тінню в політичному житті краю після дострокових виборів у 2009 році до облради, коли бютівці відмовились від мандатів. Протьогом трьох років Бойко працював і його старання не були не помічені. Сьогодні він народний депутат від об’єднаної опозиції. Напевно, саме він має найбільше шансів очолити опозиційні сили Тернопілля років через 10-15.

Відео 20 хвилин

1 comment

  1. ВІТАЛІЙ

    НАРЕШТІ…..НАРЕШТІ хоть хтось написав ПРАВДУ і реалії сьогодення….ДЯКУЮ…Бойко є реальний кандидат,а сьогодні НАРДЕП,який ніколи не “прогинався” ні під ким і не “слугує господареві”…Люди наші вже досить активні і розумні,зуміли відрізнити зерно від полови….
    Надіюся в наших дітей буде майбутнє…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.