Пристрасть гастролера-шахрая – мобільні телефони

Поділитися
    На Тернопілля 23-річний чернівчанин прибув влітку. Точніше не прибув, а його висадили провідники поїзда за п’яний дебош. Молодикові очевидно сподобалося наше місто, тож, шукаючи по знайомих тимчасового даху над головою, залишився. Проте без пригод не обійшлося. Нажаль, кримінальних.
    У провадженні слідчих Тернопільського міського відділу внутрішніх справ дві кримінальні справи головним героєм яких став чернівчанин. Чоловіка підозрюють у вчиненні шахрайств, пов’язаних з мобільними телефонами.
    Якихось нових схем, аби заволодіти чужим майном, зловмисник не придумував. На вулиці просив перехожих дати йому зателефонувати з мобільного і крав апарат зв’язку. Так на гачок гастролера потрапили двоє тернополян. Обоє потерпілих пригадують, що молодик ледь не клянчив, випрошуючи мобільний. Переконував, що дзвінок вкрай важливий. Та коли телефон опинявся в його руках, за лиходієм здіймався вихор.
Міліціонери з’ясували – крадені засоби зв’язку підозрюваний збував на ринку за безцінь, головне, аби виручки вистачило на пляшку. До того ж, пристрасть до таких протиправних діянь не вперше приводить зловмисника до відділку міліції. У суді вже розглядаються матеріали, об’єднані у кримінальну справу, порушену проти чернівчанина за шахрайство з мобільними.

 

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека поповнилась великою кількістю книг

Через доньку-розпусницю батько сяде до в’язниці