111
Тернополянин Руслан Д’Оротяк написав у своєму акаунті у Фейсбуці вітання меру Тернополя у зв’язку із препаскудною роботою комунальних служб міста. Схожі вітання меру передав таксист “Менсу”, що буксував після прем’єри “Тернопільських театральних вечорів” на препаршиво створеному кольці-перехресті  майдан Перемоги- вулиці Кривоноса і Львівська, та відвідувачі магазину “Бастер”, які ледве дійшли туди в обід. Анатолій Крохмальний, який записував там “Гал-кліп”, ніц не казав. Але, певно, теж думав, бо старт запису програми затягнув на пів години.
Але слово Руслану Д’Оротяку:
Йду ввечері з роботи, як порядний чоловік, в очікування футбольної феєрії, придбав дві плящинки пива, Чернігівське “Різдвяна ніч”, напівтемне, ще такого не вкушав, вирішив продегустувати заодно. І що ви думаєте, під самим підїздом побачив небо, причому ми з ним були паралельно. На щастя, все обійшлося, пиво вціліло, відбувся легким переляком і переломом лівої руки. Маю маленьке прохання, передайте хтось міському війтові. що якщо він не спроможний організувати роботу комунальних служб, то най бере сам у руки шуфлю і йдке посипати дороги. P.S. Цікаво, чи буде колись зима, яка не стане несподіванкою для відповідних служб і організацій?

9 comments

 1. Марян

  пану Руслану пора вже знати, що квартири в будинках вже давно не комнуальні, а приватні і це ЙОГО відповідальність як мешканця будинку з ПРИВАТНИМИ квартирами забезпечити собі перед будинком прибирання таке як він забажає! Не влаштовує той ЖЕК, що є – обираєте собі іншого! Не влаштовує ніякий ЖЕК – утворюєте обєднання співвласників і самі собі організовуєте прибирання! Не треба ВЛАСНІ проблеми перекладати на всю міську громаду! СССР закінчився! Доглядаймо самі за власними обістями!

 2. Руслан Д'Оротяк

  Мо пан Марян ще розкаже систему зміну жеку і пояснить, чому я саме жеку плачу більше ніж газовикам, міськенерго і водоканалу разом взятим? Чому у платіжки жеку ще й входить прибирання території? А мо пан Марян ще мені пояснить чому я за свою приватизовану квартиру плачу знову ж таки тому самому жеку, за кожен мій квадратний метр, за сходи і ліфт?
  P.S. А пиво виявилося гидотним…

  1. Марян

   Елементарно: колективне звернення у міську раду. Головне щоб під зверненням підписалась більша половина мешканців. Якщо не буде реакції – звертайтесь до свого депутата. Немає результату від депутата – кличете журналістів.

 3. Руслан Д'Оротяк

  Ой, ледь не забув, це все після алкоголю, а якщо я послизнуся не біля будинку, а десь на вулиці, то мені міняти місто?

  1. Оля

   Непогане вийшло гасло Для пересічних тернополян від Мера Міста –
   НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ РОБОТОЮ МЕРА – МІНЯЙ МІСТО!

  2. Марян

   Ні. Тут вже питання до якості роботи підрядника робіт по очистці вулиць.

 4. Ljuba Lazuka

  у Лондонi ми платимо комунальникам понад 1200 фунтiв у рiк. цю суму можна розбити на 10 або 6 мiсяцiв. в оплату входить вивiз смiття, смiттевi баки пiд кожним домом, чищення тих бакiв час од часу, плата за парковку перед вiкнами, ну й чистi тротуари. труення пацюкiв, мишей, тараканiв, клопiв, якщо такi е. та щебагато всяких дрiбниць. до речi, платимо бiльше, анiж за газ та свiтло. а ще у Лондонi вкрай рiдко е ожеледиця, але мiшки з пiском стять на вулицях ще з початку листопада. Бувае, що до них так нiхто не дiткнеться до весни, бо нема для цього потреби…

 5. Ljuba Lazuka

  щодо СРСр закiнчився, то у тому ж Лондонi у комунальних квартирах за державний кошт не лише латають дахи та мiняють труби, а й перiодично мiняють усю сантехнiку у ваннiй, кухнi, вiкна, дверi, покриття на пiдлогу (карпет), встановлюють новi кухоннi гарнiтури, технiку, навiть коли стара – ще не стара, щоби мiняти.

  1. Марян

   Ну так у тому то і діло, що це КОМУНАЛЬНА квартира. А яку квартплату чи орендну плату платять лондонці за прживання в комунальній квартирі?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.