111

Чи пожертвує Mcdonalds своєю репутаціє заради Тернополя?
Нарешті привідкрилась таємниця, чому так раптово зіпсували проїзд на масиві Дружба і цим самим спричинили десяток автокатастроф за останній місяць. Виявляється, там має постати МакДональдз – заклад громадського харчування швидкого приготування.
Про це розповів у своєму інтерв’ю «Новій тернопільській газеті» мер Тернополя Сергій Надал. Заради нібито сотні робочих місць мер зіпсував проїзд, витратив до мільйона гривень на переоблаштування пішохідного переходу, нанесення нової розмітки, розміщення світлофорів і вчасно не платив зарплату комунальникам. Про постійні пробки та аварії обурено обговорюють тернополяни в громадському транспорті, в інтернеті.
Інтернет-газета «Про все» звернулась за коментарем до Андрія Лук’яненка, старшого директора із розвитку бізнесу компанії МакДональдз в Україні. Він повідомив наступне:

Компанія МакДональдз зацікавлена у відкритті закладу у місті Тернопіль. Пріоритетом є відкриття закладу в окремій будівлі із лінією для обслуговування автомобілістів МакДрайв. Проте про місце розташування та про строки відкриття закладу МакДональдз у Тернополі говорити поки зарано.
Отже, авторитетна компанія не змушувала мера чинити такий «бєзспєдєл».
Більше того, у столиці журналісти сміються над Сергієм Надалом, який інтереси тернополян, зокрема водіїв поставив нижче, ніж торгової компанії.
– У вас мер Тернополя чи мер МакДональдз?- жартувала у розмові з  «Про все» колишня тернополянка, яка працює на одному зі столичних телеканалів. Кого ви обирали? Для чого? Чи впровадження кухні швидкого приготування, яка далека від здорового харчування була у передвиборчій програмі Сергія Надала?
І дійсно, на сайті компанії МакДональдз не йдеться, щоб співпрацювати з компанією, треба погіршити життя мешканцям того містечка лиш би вгодити торгівельній мережі. Саме так вийшло з перепрофілюванням земельної ділянки.

МакДональдз виставляє лише такі умови:
Компанія МакДональдз® розгляне пропозиції щодо придбання або довгострокової оренди земельних ділянок для будівництва своїх об’єктів у Києві та обласних центрах України.

Компанія також зацікавлена у придбанні або оренді нежитлових приміщень для розміщення в них підприємств громадського харчування.

Пропонуємо співпрацю у реалізації спільних проектів із будівництва та експлуатації підприємств МакДональдз® на таких умовах:

• Експлуатація збудованих або реконструйованих приміщень відповідно до вимог компанії з виплатою власнику орендної плати.

Запрошуємо до співпраці ріелтерські компанії на таких умовах:

• Гарантія оплати брокерських послуг індивідуальним брокерам і брокерським компаніям у разі підписання договору купівлі або оренди об’єктів нерухомості.

Основні вимоги до земельних ділянок

Місце розташування: центральні вулиці та магістралі, перехрещення значних транспортних і пішохідних потоків, скупчення місць торгівлі та розваг.

Площа: 2000–3500 м2.

Основні вимоги до приміщень

Місце розташування: фасадна частина приміщень, що виходять на центральні вулиці та магістралі, перехрещення значних транспортних і пішохідних потоків, станції метрополітену і транспортні розв’язки. Розглядається також розміщення в торгово-розважальних центрах. Перевага віддається кутовим приміщенням.

Площа: 470–550 м2. Із них не менше 300 м2 на першому поверсі. Мінімальна висота стель – 3,5 м.

 

Основні вимоги до приміщень

• Електропостачання – 210 кВт (споживна потужність), II категорія енергозабезпечення.

• Вода і каналізація – 18 м3 на добу.

• Газопостачання – 18 м3 на добу

9 comments

 1. Орест

  У всьому світі транспортні розв”язки стараються зробити як не дворівневими то принаймі з коловим рухом. А тут на тобі перехрестя роблять відміняючи коловий рух транспорту на розв”язках. Ідіотизм та й годі. Бабло перемагає здоровий глузд.

 2. Мар'ян

  Невже ніукого ніколи не виникало потреби швидко купити перекусити? А якщо не виходячи з автомобіля? Незалежно чи МакДональдс це чи якийсь інший фастфуд, але професійний заклад такого плану не завадить місту. Тим більше, що такі заклади є на загальній системі оподаткуванні і відповідно сплачують немалі суми у місцевий бюджет!

 3. Мар'ян

  В догонку:
  Ніхто ж не змушує когось щодня харчуватись в фастфуді. Це для тих, кому терміново треба втамувати голод!

  1. Віталій Мацюк

   Просто через пристосування під такий фаст-фуд на “Дружбі” постійні пробки. Якби покращили схему руху – без питань. Але ж зробили навпаки! Постійні пробки, аварії! Та мер мав би вигнати начальника управління транспорту, якщо той без його відома таке натворив… Але ж мер розповідає в інтерв’ю про сотню робочих місць…Цілий масив страждає через бажання мера заробити в кишеню…

 4. Наталія Кіндрацька

  Нехай відкривають щось нове…це нормально, принаймні гроші не втікають за кордон, а залишаються в вигляді якихось закладів чи інших споруд, але при цьому не мають страждати автомобілісти та пішоходи. Особисно я від початку цього “кусочка Киівської пробки” до свого дому їзджу через вулицю Мира!!!! Так швидче і зручніше. Правда в мій любимий маленький магазинчик на зупинці №31 маршрутки тепер не заходжу, не по дорозі. А то що Надал мріє про “МакДональдс” це теж добре!!! Нехай домовляється, чого ви всі проти??? Просто я знаю що ця компанія за свою франшизу хоче десь коло міліону!!! Вони присто так робити не будуть. Крім того в місті, в якому має бути “МакДональдс” має бути не менше 250 тисяч населення. Треба повернути всіх з-за кордону, перерахувати наново, а тоді вперед з міліоном на Київ!!!!!!:):):)

 5. Мар'ян

  Можливо тим, хто їде напряму по Бережанській-Мазепи стало гірше, але з Львівської на Кривоноса та Мазепи накінець можна нормально проїхати!

 6. міша

  І нормальну там зробили розв”язку – із світлофорами, розміткою. А незручності відчувають тільки ті водії, які не знають правил , не дивляться на знаки, а тупо їдуть, куди очі дивляться. По собі знаю, що із Львівської на Мазепи (лівий поворот) стало набагато легше повернути.

 7. міша

  Уявіть собі, шановний, дворівневу колову розв”язку типу “Клевернного листа” на місці танка. Прийдеться знести танг, і ще пару будинків поряд. Ну а бабла прийдеться потратити взагалі немислиму кількість. Так що ” Бабло перемагає здоровий глузд” в даному випадку якраз навпаки.

 8. петро

  НУ поперше СВОБОДА НА СЛОВАХ ТіЛЬКИ НАЦіОНАЛиСТИЧНА ПАРТіЯ!!!
  ФАСФУД -це є зло з яким боряться в усьому світі!!!!!
  ФАСФУД _ЦЕ Є ЇЖА ДЛЯ БІДНИХ!!!
  Можна буде провести статистику ОЖЕРІННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ ЧЕРЕЗ пару років.
  І порівняти до відкриття МАКДОНАЛЬДСУ і через пару років (ожиріння Тернополян)
  В усьому світі НАЦІОНАЛІСТИЧНІ ПАРТІЇ за РОЗВИТИК НАЦІОНАЛЬНОЇ КУХНІ,ЗДОРОВЛЯ НАЦІЇ. А ТУТ ТОРМАЗА РОБЛЯТЬ ВСЕ НАВПАКИ!!!
  В ШКОЛАХ ТЕРНОПОЛЯ продають в Їдальнях -ЧІПСИ ,СУХАРИКИ,ПЕПСІ,КОЛИ!!!!
  Сосики в Їдальнях без мяса по 4-6грн..-за1шт.(цеж ідіоти)
  Будинки будують на СПОРТИВНИХ майданчиках(футбольних полях,тенісних кортах)
  На десяти сотках будують 9-ти поверховий будинок,де парковка для 1-ї машини, і дітям немає де гратися,
  ЦЕЖ КРАЇНА ЇДІОТІВ!!!
  А щеми рахуємось ХРИСТИЯНСЬКОЮ КРАЇНОЮ -З САМОЮ БІЛЬШОЮ КОРУПЦІЄЮ,ХАБАРНИЦТВОМ,АЛКОГОЛІЗМОМ,НАРКОМАНІЄЮ!!!

  СО

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.