111

Землю в Тернопільській міськраді роздають наліво і направо, проте ділянки отримують тільки обрані. На черговій двадцять сьомій сесії, яка відбувалась напередодні «кінця світу», вже почався справжній Армагеддон. Однієї години депутатам вистачило на те, щоб проголосувати майже за сто двадцять, так званих «земельних» питань. «Свободівська» більшість традиційно одноголосно приймала рішення.

Підтримували їх і представники з інших партій. До прикладу, «нашоукраїнці» голосували не лише за себе, а й за однодумців. У висновку варто зазначити, що «кнопкодави» є не тільки в українському парламенті, а й у стінах Тернопільської міської ради. Деяким депутатам доля землі тернопільської взагалі не цікава.
Будь-які заперечення чи запитання, до прикладу, кому віддають землю та для чого, міським головою Сергієм Надалом сприймались агресивно, повідомляє ІНТБ.

3 comments

  1. Андрій

    Покидьки вже до парків і зелених зон добралися, націоналісти землю розпродують, а падал цю всю шайку покриває

  2. Ігор

    ніхто парки нікому не віддає. читайте краще документи

  3. Тернополянка

    “Надалівці” земельку роздають за своєю схемою: в них є комунальне підприємство КП фірма Тернопільбудінвестзамовник, якій на кожній сесії закріплюють земельні ділянки. Потім ця фірма (в якій три працівники, купа боргів і вже 5 років будують і ніяк не можуть здати один-єдиний будинок по вул. Шептицького) отримує державний акт на землю, а після цього укладає “інвестиційні угоди” , чи суперфіції, які є прикритими передачами цих земельних ділянок. А останнім рішенням сесії, вони закріплюючи цьому КП землю на 49 років відразу вже дозволили її передачу в суборенду. Подивіться на сайті Тернопільської міської ради в рубриці нормативні документи, там є рішення сесій за цей і минулі роки. І самі все побачите. Особливо сесія за 23.11 2012 року, 20.12.2012 року і попередні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.