111

Ось уже майже рік лихоманить колись одне з найкращих училищ України – ТВПУ-4 ім.М.Паращука. Лихоманить від того,що начальник управління освіти Іван Запорожан різними способами і методами, всупереч волі колективу затягував конкурс на заміщення посади директора та протягував свою креатуру з кримінальним теперішнім. Мова йде про такого собі Івана Грищука,якого  нач. освіти спочатку призначив виконуючим обов»язки(звісно після отримання кругленької суми), а потім ще після одного грошового траншу обіцяв зробити директором. Але планам тандему Запорожан-Грищук завадили…працівники міліції. Які з хабарем в сумі 450 доларів на «гарячому» взяли того ж Грищука,який звісно вже перебував в директорській ейфорії. Після цього прокуратурою було відсторонено в.о. директора та порушено кримінальну справу за статею 368,частина 3. Але Запорожан(ну ж треба якось людині дати можливість гроші «відбити»), призначає Грищука першим заступником директора, а виконання обов»язків покладає на молоду викладачку цього горезвісного училища,яка нічого не вирішувала, а лиш виконувала вказівки Запорожана та Грищука. І так триває вже довгий час. І ось недавно під тиском колективу начальник управління освіти змушений оголосити новий конкурс на посаду директора «бурси». Бачачи,що Запорожан і далі просуває хабарника Грищука, колектив висуває заступника директора Дюка В.Р. Натомість після змови Запорожана та Грищука, цей «спитий» тандем проштовхує на конкурс майстра даного училища Іщука І.І., який відомий тим, що поробив усі ремонти Запорожану, а ще тим, що може… випити відро горілки.Здавалося перемога здорового глузду була близькою, і мала завершитись перемогою Дюка,якого підтримував колектив,який не хотів хабарника. Але тут вмішалися треті сили. Буквально вже після завершення прийому документів, заяву подає не хто інший як Павло Федик! Неадекватний регіонал вирішив,що також має право взяти участь в цьому театрі абсурду. Тим самим добряче сплутавши карти хабарницькому тріо Запорожан-Грищук-Іщук та й самому колективу. Бо «криша» Федика не хто інший,як губернатор Хоптян. І хоча у Федика в колективі підтримка рівна нулеві саме він вже практично себе призначив директором.Цікаво,якою буде відповідь Запорожана? Як співають москалі, «Толі єщо будєт»!

Нестор Процюк,спеціально для «Про все»

21 comments

 1. Іван

  Цей табачнік-запорожан завів нечувану досить корупцію в освіті, особливо в ПТУ. Навіть його заступник Брик тільки за пів року роботи попався на хабарів в 500 доларів США. Тай Півторак його влаштовував разом з Іщуком бо вже завершували і дачу і особняк. Тому новий контракт з Півтораком ще на п’ять років був готовий. Але жадібність до грошей фраєра Півторака погубила…
  Усе ж Запорожану лиш би зиск хто не будь аби давав. Грищук дав – мало,той збирав ще і попався. А тепер Іщук відщепив тому робить ставку на нього. Це система от прокуратура накопала купу недоліків в роботі директора ПТУ бережанської колонії, який три роки тому купив посаду в результаті фальсифікації конкурсу запорожаном. А у скалатському ПТУ теж було продано посаду пиякові і злодієві і підписано з ним контракт на п’ять років. Але вже через рік після ревізії КРУ тихенько звільнили, щоб замести сліди.
  Доки це буде продовжуватися, доки цьому інтриганові і хабарнику буде все сходити з рук.

  1. Богдан

   Молодець Іване! Тобі треба медаль за бдительность дати!!! Ти напевно був присутній коли гроші давали))))

 2. Роман

  Дюк В.Р – директор училища ???? Не смішіться. Він не може навести порядку з своїми електриками та сантехніками (їх є біля 10 чоловік), то який порядок він навиде в училищі де в десятеро більше працівників . Просто в нього не має свого розуму , що скаже йому робити Півторак Р.Є те він і зробить і це по його бажанню Дюк висунув свою кандидатуру , а не по бажанню колкетиву.
  А вам би було соромно таку статтю писати , що вас доля мало покарала ??? Нічого все впереді….

  1. проти всіх

   просто всі його підлеглі підписалися за статею які його навідь не пітримують !!!!!)))) а У Півторака тепер суд і гроші скінчилися тож треба до корита знову попасти і дати знову премії тим що постійно отримували )))

 3. Богдан

  Автор міг би зразу вказати прізвище замовника статті , тоді було б зрозуміло, чому стільки бруду і хто є хто. Я особисто знаю Іщука Ігоря Івановича вже дуже давно, разом навчались в Політесі , до речі, відслуживши попередньо в армії, товаришуємо і зараз. Автор із негативу зміг тільки дорікнути тим, що Ігор Іванович може допомогти комусь з ремонтом та випити відро горілки. І правда, Ігор Іванович має золоті руки і завжди допомагає, автору, напевно, теж допомагав. А на рахунок відра горілки, то автор, можливо, сам був свідком постановки такого рекорду або брав у ньому безпосередню участь, а потім написав статтю. Якщо Ігор був би схильний до пияцтва, то зрозуміло, що помагати нікому кваліфіковано не зміг би, з пияків майстри, як відомо, поганенькі. Так що в автора тут певне протиріччя. Для того, щоб знати, хто такий Іщук І.І., достатньо поговорити із працівниками училища чи учнями, в університеті, де він навчався, він там теж частенько допомагає рідній кафедрі з ремонтом устаткування, та будь з ким, хто його знає. І, повірте, жодного поганого слова Ви про нього не почуєте. Напевно, тому колектив його і підтримує.

 4. Євген

  Цілком згідний з коментарем Богдана. Ігор Іванович є порядною людиною, хорошим організатором та майстром на всі руки. Лити бруд на порядних людей є ганебним вчинком для автора.

 5. Степан

  люди!!! Який Іщук!!! Майстер-нехай, хоч здирає в три дорого. але це ДИРЕКТОР!!! що він розуміє в керівництві, в бухгалтерії. Хто підтримує????
  Станом на сьогодні- нема кого підтримувати. Це зрозумів вже колектив. Залишається сказати, який не був Півторак, але за нього люди були захищені. Премію отримували всі, а не тільки наближені. Хтось би перевірив бухгалтерію зараз – не натішивбися. Тож маємо те, що хотіли. Ха-ха. Скоро підемо просити вернутися Півторака. Сміх на всю Україну.

  1. проти всіх

   так тепер хоче повернутися Півторак до ПТУ тож за його вказівкою подає Дюк документи на директора )))))))))))

 6. Викладач

  Степане, а що слабо підписатись своїм імям, щоб всі знали , хто ж так жалкує за Півтораком…, не думаю що більшість з колективу хотіли би повернення “Нашого директора”, а ще “Степане” , щось про Дюка В.Р. напишіть, але ж Ви мабуть разом із ним у маразмі…, це вже старість мабуть…

 7. Іван

  Дякую Богданові за високу оцінку мого коментаря. Я справді все бачу, бо працю серед цих вовків, але не хочу по вовчому вити. Не треба бути присутнім і бачити як дають хабар Запорожанові. Я вже бачу все після того, як він міняється… Ще вчора він не хотів Лізака на Скалатське ПТУ, але після зустрічі з ним ввечері перед конкурсом – ну дуже захотів! І вже з ранку всіх членів конкурсної комісії ламали в тому числі і мене тощо такі зміни за карі глазки. Але якби це був тільки один начальник, а то ще є тіньовий – Демків. Несуть і йому, бо не може за все життя вдавитися. Так що в управлінні все постійно міняється : біле стає чорним, а чорне стає білими. Як все це набридло, як все це витерпіти? А народ темний. Тут в управлінні всі мовчать бо бояться за посади, ніяк не можуть повірити, що цих два хамелеони не вічні. А там в училищі те саме: ще недавно усі підписувалися за Півторака, тепер хочуть Дюка, а завтра будуть лизати одне місце о тому Федику. Це прекрасно змальовано в карикатурі до статті Нестора Процюка. О таке воно життя Бодю гудбай.

  1. Андрій

   На рахунок карикатури Нестора Процюка – то це фото заказчика першої статті і його шайка (не хочу називати хто , але всі себе впізнали , особливо той хто дупу цілує).
   Іване , якщо ви працюєте серед тих вовків , тоді ви хто ?????? А ви ніхто – бу розумна людина такого б не написали , хіба що за гроші…… але ви дуже темний , якщо думаєте що вам це менеться….Скажіть , а кому ви лижете одне місце , своєму босу ????

 8. Викладач

  іване , напиши вже ж своє імя , щоб всі знали . всерімно можна взнати хто пише, головне щоб було бажання , Ви мабуть не в курсі, що будь -який хакер взнає , хто писав…

 9. Ігор

  Мені цікаво одне : в першій статті часто вживаються слова “хабар” , “хабарники” . А скільки вам дали хабара шановний , щоб ви надрукували таку статтю, яка обливає брудом хороших людей. Невже вам несовісно таке друкувати ??? Всі знають , хто заказчик цієї статті і повірте того чоловіка за “людину” ніхто не рахував , не рахує і не буде рахувати. Його не поважали і тоді , як він був на керівнйі посаді і тепер до нього рідко хто вітаються – не заслужив !!! А ви не займайтеся дурнею, перше чим щось писати потрібно мати докази , а то сядите на довго за грати по статті за наклеп…

 10. Марія

  Ніхто ,крім працівників і їх родичів, це не читає. Якщо гнилу голову вже відрізали, то туловище теж потрібно розібрати. Керівник повинен мати лице, яке воно в Грищука, що зраджує дружині не ховаючись навіть від учнів, яке те лице в Дюка, який не може справитись з алкоголізмом серед своїх працівників( сантехніки, електрики, коменданти). Мухоїд так заливається, що аж швидку викликають, бо зі святими спілкується, але за гонорари від поселень Дюк на ці дрібниці уваги не звертає. Невже за стільки років не можна справитись із залізною кафедрою, де гуляють до часу ночі. Іщук, можливо, як майстер, і не поганий, але зависокої про себе думки ( Не дай Боже з Івана -пана). Люди спустіться на землю, викладачі і майстри, поскидайте корони, коли бачите людей в училищі елементарно привітайтесь, а так чим ви відрізняєтесь від тих ваших бурсаків, та вибачте, половина майстрів ними і є. Які ваші досягнення? Половина бухгалтерів – касири по супермаркетах? Ще є одна каста – художні керівники, при повному робочому дні, працюють дві години, деякі інколи, і всі перед звітом, буде премія, та нажаль Кулявий цього також не бачить, переживає що їх хтось розбере? Навряд чи їм ще буде десь така благодать. В такому колективі, де немає злагоди, де всі директори порядку не буде, бо після Півторака вам підходить лише диктатура.

 11. Нестор Процюк

  Борисе, з Тебе пиво! Статейка викликала нездоровий ажіотаж, а читачів ,за рахунок четвертої бурси, прибуло! Найближчим часом очікуй ряд скандальних матеріалів про чиновників міської ради та ОДА! З Новим роком,панове!

 12. Ігорко

  Я повністю згідний з Марією, але в одному не погоджуся про майстрів . На щастя все училище тримається на тих же майстрах , а вот “викладачі” то це одна назва , але ті корони понавішував їм же і сам Півторак , бо ж гуляв з ними і пропивали дитячі гроші. А це що Дюк – директор то йому з цього самому смішно – це ж хронічний пиячок такий як і сам Мухоїд. Гідна кандидатура це – Андрусишин Г. Т. , бо вона хоч і поставлена заступником ще тим хабарником Півтораком але на мою думку так як я в неї вчився то вона може бути керівником але не при заступнику Грищуку тому що буде не дуже добрий вплив збоку нього.

 13. Дід Мороз

  Ти, Ігорку, напевне в людях розбираєшся , як вовк в “зірочках”.
  Який з Андрусишин керівник? З неї керівник- як з мене балерина. Що вона може чи вміє – в журналах дати звіряти, чи премії ділити, розмір яких залежить від принесеної їй “торбинки”, чи інтенсивності лизання одного місця. Та за час її короткого “керівництва” училище ледь не розвалилося, колектив весь пересварився і розпався. Це все, що вона змогла зробити за період свого керівництва. Та до неї скоро ніхто з працівників і вітатися не буде.

  1. Ігорко

   Хочу вам Дідусю Морозе твердо сказати що вот і вона ще і не керувала , а нею керують бо вона ще ніякий не повноправний керівник , а колектив пересварився не із – за неї а ще за вашого Півторака якому ви мабуть і лизали за чим тепер і жалієте бо саме він розвалив училище, а з вами я повністю згідний що балерина з вас ніяка це ж очевидно.

 14. Майстер з ВПУ

  Вчора мені проговорилась одна майстриня,як Федик директором став.Виявляється перед новим роком,Півторак зібрав своє “шобло”(пріблєжонних) в себе вдома,і цілу ніч поїв(а то десь за тридцять чоловік,(якщо так їх можна назвати).А потім підпоєних, кого просячи,кому приказуючи,сказав голосувати за Федика.Отак з перевагою в 25 голосів переміг Федик.Одіозний півторак кинув нашого дюка і вивів такого самого як він федика.Ганьба бом.Ганьба зраднику півтораку,який служить регіонам!Слава Україні!

 15. Анонім

  Грищук іПівторак захопили незаконно стадіон училища , про що писав П.Федик міністрові ОНУ.Тепер умивають руки,що непричетні до висотки на 270 квартир.Пишуть від імені колективу всякі фальшиві листи.Півторак_велика шишка-генерал_отаман українського козацтва і красується на плакаті,що на вулицях міста, в генеральському мундирі зі спортсменкою і написом”Ми -люди майбутнього”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.