Барна ініціює конференцію зі створення єдиної партії на Тернопільщині

Поділитися

Депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна, ініціює проведення загальної конференції опозиційних сил  Тернопільщини, для реалізації ідеї Юлії Тимошенко про створення єдиної партії.
«Я переконаний, що на сьогоднішній день ідея Тимошенко, як ніколи на часі. Очевидно, що режим президента Віктора Януковича розуміє тільки коли з ним розмовляють з позиції сили. Тому є потреба створити справді потужну, єдину політичну партію», – зазначив Барна.
Він розповів, що вже найближчим часом буде розмовляти з опозиційними політиками Тернопільщини з приводу їх об’єднання на місцевому рівні.
«Перед нами стоїть надважливе завдання змінити клептократичний режим в Україні та повернутися на рейки демократичного будівництва. А це можливо лише тоді, коли всі демократичні політики забудуть про свої дрібні інтереси та об’єднаються в єдину потужну політичну силу. Інакше нас чекає світова ізоляція та зміцнення правлячого авторитарного режиму Януковича», – переконаний політик.
За словами депутата, основним завданням є обрати демократичного президента на виборах 2015 року.
«Якщо мине об’єднаємося та не скинемо цього межигірського володаря, то він зі своєю клікою, до «покращуються» до того, що ми скоро за повітря будемо змушені платити», – зауважив Степан Барна.

Чому тернополяни мовчать? Чому не пікетують Свободу щоб прийняти бюджет?

Тернопільський “Холідей”: за сумочку на колонці фотограф послав дівчину на х… та виштовхав з закладу