Чому тернополяни мовчать? Чому не пікетують Свободу щоб прийняти бюджет?

Поділитися

Надалі залишається складною та невирішеною проблема прийняття бюджету Тернопільської області. Члени організації «Європейське місто Тернопіль» проживають і в місті Тернопіль та в районах області.

«Нам просто огидна ця ситуація, коли штучно через політичні інтереси стають заручниками партії Свободи жителі нашої області, ми всі! А найбільш огидно – те, що жителі області мовчать. Невже всім байдуже, що швидка допомога не зможе виїхати на виклик, лікар не отримає зарплатні, не будуть профінансовані інші важливі напрямки господарки та соцсфери області», – коментує ситуацію член «ЄМ» Сергій Зінчук.

«Чітко бачимо, що усі політичні партії представлені сьогодні в депутатському корпусі обласної ради мають певні зауваження але готові прийняти те, щоб область фінансувалась не на 12%. А найбільш націоналістична, як вона себе вважає партія Свобода готова жертвувати всіма бюджетниками Тернопілля заради того, щоб влаштувати на роботу свого партійця Василя Хомінця і ще декого»

“То чому тернополяни мовчать? Чому не пікетують Свободу щоб прийняти бюджет? Ви ж їх обирали, так тепер спитайте з них чим вони займаються, яку мету переслідують!”.

Як обдурені шарлатанами з УДАРу об’єднуються у соціальних мережах

Барна ініціює конференцію зі створення єдиної партії на Тернопільщині