Інтернет-газета “Про все” отримала лист від обурених тернополянок з приводу неадекватної поведінки працівників одного із розважальних закладів нашого міста. Пропонуємо ознайомитися із листом та прокоментувати ситуацію читачам інтернет-газети “Про все”.

На жаль, відвідуючи громадські місця Тернополя, вкотре переконуєшся, що Тернополю до Європи, як кажуть у народі, як до неба рачки. У першу чергу — через відсутність культури і елементарних норм етикету. І скільки грошей би не вкладали багатії у місцеві сучасні заклади європейського зразка, все-таки визначальним є ставлення і культура персоналу.
Вирішили піти з дівчатами в нічний клуб “Холідей”. Відразу хочеться зазначити, що попри стереотипи сучасного відпочинку, були цілком тверезими. Поводилися культурно. Аж поки не зробили “страшний злочин” — поставили сумочки на колонку біля якої танцювали. Оскільки людей було багато, а “за втрачені речі адміністрація відповідальності не несе” намагалися їх тримати біля себе. І це зрозуміло! Хоча ми не одні так
“нагрішили”, але чомусь “козлами відбувайлами” стали саме ми!
Вочевидь, це завадило неоціненній творчості “великому майстру-фотографу”. Він вмить змів рукою сумочки, які гепнулися на землю, навіть не звернувши на нас увагу. Коли одна з дівчат зробили зауваження щодо поведінки, мовляв, можна ж сказати і ми б забрали їх без проблем, він відповів коротко — “Пішла на х..!!!”. Коли ж вона спитала, що це за ставлення таке, він у спину виштовхав її з закладу. На щастя, ні мобільні телефони, ні інші речі, які були в сумочках, від падіння не постраждали, але цікаво, хто б ніс відповідальність, якщо б
таке сталося?
Охоронці звичайно ж підтримали свого колегу, звинувативши нас у порушенні правил закладу. Ми ознайомилися з правилами, та відповідної норми так і не знайшли. Натомість нам вказали на пункт, суть якого зводиться, що адміністрація залишає за собою право попросити відвідувачів покинути заклад без пояснень.
Водночас, викликає відвертий сумнів дотримання інших правил, які прописані самою адміністрацією. Наприклад такі, як табу на відвідування клубу молодшим ніж 18 рік.
Зрештою, аби не було таких халеп, можна просто роздрукувати кілька аркушів із написом накшталт “Сумочки ставити на колонки заборонено!” Адже складається враження, що ми не єдині потрапляли у таку ситуацію.
Проте навіть сам факт, що ми, заплативши кожна по півсотні гривень за те, щоб відпочити, а натомість отримали приниження та зіпсований настрій.
Звичайно, в суд за моральні збитки подавати ніхто не буде, але елементарне людське ставлення, толерантність і розуміння — це те, що має вимагатися не тільки від відвідувачів, а й від персоналу закладу. Невже ми так багато хочемо?

Світлана Тлумацька, Світлана Міса, Інна Ковалів, Ольга Клок

Від “Про все”

Ми намагались взяти коментар  в адміністрації закладу, але, на жаль, на жодному із зазначених телефонних номерів ніхто не відповів. Прокоментувати ситуація адміністрація може у коментарі до цієї публікації або зателефонувавши до редакції.

29 comments

 1. Мирослава

  Навіть не віриться, що в Тернополі є настільки невиховані люди…Мабуть це заклад для таких людей, як той фотограф! Іншого пояснення немає, інакшим чином власники, чи хоча б адміністрація покарали співробітника за таку хамську поведінку і попросили в дівчат вибачення. Як часто бачу фото в соціальних мережах з цього закладу, і навіть хотіла завітати туди, тепер не піду! Якщо там “бидляцький ” персонал, то нормальним людям там не місце!

 2. аааааааммммм

  судячи з лексики і з стилістичного оформлення даного листа писали його не якісь там “пройдисвітки”…….тому в усе вище сказане можна вірити…..прикро , що в нас все ділиться на “білих і чорних”……а адміністрація даного закладу мала б задуматися……не так вже в нашому місті багато відвідувачів таких клубів, а от клубів ……хоть гать гати…..за клієнта треба боротися., а не посилати його на……

 3. Макс

  Поведінка фотографа однозначно не етична, але і самі “обурені” не праві.

 4. Мирослава

  Раджу дівчатам більше туди не ходити, судячи з усього, вони цілком нормальні і адекватні особистості, а таким там не місце. Не можна спокійно реагувати на такі моменти, інакше в України майбутнього немає! Тернопіль це культурне, духовне та цивілізоване місто і таких закладів в ньому не повинно бути. Можливо це занадто сказано, але це питання гідності та самоповаги!

 5. Таня

  В листі написано досить коректно та грамотно. Дівчат підтримую, кілька місяців була також свідком непорозумінь з охороною в Холідей. Шкода що не всі про це говорять. Тут мається на увазі не тільки Холідей. Макс, якщо “обурені” неправі, то напиши в чому?

 6. Сергій!

  Тяжко віриться що фотограф Холідею на це здатний ! Но адміністрація розбереться в цій ситуації! В клубі є відеозаписи які адміністрація перегляне і можливо виставить у вітповідь!

  1. Олена

   То що – ще не переглянули? Чому до сих пір не виставили? Підганяють, підчищають, монтують? Думаю, що уже переконалися – факт був. Таке не вигадаєш. Напевно, адміністрації краще було би якось вибачитись перед дівчатами, підчистити репутацію закладу і дещо підкорректувати його концепцію. Бо, судячи з листа, заклад взагалі не несе ніякої відповідальності ні за що і уповноважив себе правом судити, кого викинути, кого лишити, кого “стратити”, кого “помилувати”. Тоді від кого захищає заклад охорона? Від кількох дрібних дівчат уже захистилися – зрозуміло. Адміністрація “Холідею” нехай роздрукує великими літерами правила закладу, червоною фарбою виділить пункти про “не несе відповідальності” і про “без пояснення причин”, І ось цей плакат нехай адміністрація вивісить при вході так, щоб здалеку видно було. А то приходять всякі там – чайку попити.

  2. Оля

   Тяжко віриться??? Якщо так, то чому він не приніс свої вибачення?? Адже він такий хороший !! Чому замість нього на наступний день мусів вибачатися арт-директор. Доречі на відміну від “майстра знимкування” він виявився культурної та уважною людиною, дуже коректно і достойно себе повів, звернувши увагу на скаргу на наступний день, вибачився та обіцяв провести бесіду із працівниками. Таких людей я поважаю!!

 7. Сергій!

  Не добре коли статья одностороння)))

 8. Орест

  цікаво на що можна потратити в нічному клубі по 500 грн і не буди в стані алкогольного спяніння?)))

  1. Tetiana

   Шановний Орест є різниця – пів сотні і пів тисячі, будьте уважні під час читання!

 9. ptawka

  Дівчата молодці, висловлюю вам свою підтримку і повагу!!! Нарешті хоч хтось заговорив про подібні речі, які можуть спіткати кожного відвідувача нічного клубу. Я на даний момент проживаю закордоном, і хочу сказати, що в Європі, першим “вилетів” би з роботи фотограф, на електронну пошту прийшов би лист з вибаченнями і проханням, звернутися до адміністрації щодо відшкодування збитків. Я сама немала можливості відвідати “Холідей”, але от така нагода зявиться під час Великодніх свят, коли приїду в Україну, хоча тепер варто поміркувати, чи варто туди йти відпочивати, якщо крім зіпсованого настрою можуть постраждати й мої матеріальні цінності. Надіюся, що власник даного закладу, не залишить цей випадок поза увагою і прокоментує поведінку своїх працівників, інакше складеться враження, що таки Тернополю до Європи, як до неба рачки.

 10. Юлія

  Дівчат підтримую правильно що підняли це питання, хамів треба ставити на місце!!!!

 11. Я

  Бидло, бидлом!Взагалі поваги ніякої!!!Хожу в цей заклад частенько!Був би в той вечір там дівчат в обіду не дав!!!!!!

 12. Область

  Саттю цю дівчата опублікуйте в обласну газету думаю тернополянам особливо батькам цікаво буде почитати

 13. El

  Якщо сумочки якось вплинули на якість роботи колонок, то про це, найімовірніше, може зробити зауваження той, хто їх обслуговує, відповідає за музику, а не фотограф. Іноді (в інших місцях таке бачила), якщо клієнт сперся не там чи стоїть не там, чи щось поклав не там, то персонал підходить і тихо, ввічливо говорить “тут не можна…”, або “заберіть, будь ласка…” Т.т. – це рядова ситуація, клієнт не може знати всього, що в закладі не можна чи не бажано. А фотограф в “Холідеї” що за “бедеда” така, що аж так дозволив собі вчинити? Може, творчий місцевий “мажор”?. Не вірю, що він не знає про те, що в жіночих сумочках тепер бувають дорогі цифрові фотоапарати і айфони. “Холідей” в такому випадку міг нарватися і на клієнток з нахилами аферисток: вони спокійно могли притягнути як речовий доказ адміністрації кілька підбитих дорогих телефонів і зо 2 фотоапарата вартістю щонайменше тисячі по 3. І сказати, що їх побив фотограф, який поскидав сумочки з колонки (в цьому випадку колонка явно не постраждала і цінність фотографій “митця” явно нижча). Фотограф безперечно хам. Думаю, він такий і в інших місцях, і вдома (не приведи, Боже, такого сина, чоловіка чи зятя!). Гнила натура завжди знайде, де вилізти. Воно ж зарозуміле, хамовите, вважає, що вхопив Бога за бороду, має право бути вищим за інших. А насправді його фото вряд чи несуть якусь мистецьку цінність, тим більше ті, що робляться в нічних клубах. Не думаю, що треба бути великим митцем, щоб фотографувати набитий зал нічного клубу.

 14. El

  До речі, нехай “Холідей” вже опублікує відеозапис з камер спостереження, а не через кілька днів, коли змонтують, підчистять і з невинним виглядом будуть стверджувати, що “руки фотографа ніц не робили”.

 15. Мирослава

  щось цей фотограф перевищив свої повноваження, може він замріявся і подумав що він цілий ВЛАСНИК клубу?

 16. Vik

  То міг бути зовсім не фотограф, а якесь сопливе цебе, що відтягувалось у клубі. Ходять слушки, що його бачили в коридорах обдержадміністрації. Тому не дивно, що охорона не розібралась із хамом, а без поснень виставила дівчат. З охорони можуть заявити: “Вам пощастило, що на підлогу полетіли ваші сумочки, а не ваші зуби.” Уявіть, що ви за вечірку заплатили по 200-400 грн. за вечірку із крутою зіркою, а такому мажористому бидлу знадобився столик і вас викинуть із закладу без будь-яких пояснень. А власники “Holidey” просто впевнені, що доходи не зменшаться, бо їм погоду роблять, ті хто викидають за ніч пару тисяч, а не посьорбають чаю на копійки. Хоча для для них 50грн. теж гроші і вони дозволяють вибратися в такий заклад раз на рік. Ми прсто безправні усюди.

 17. Саша

  Повністю розумію обурення дівчат. Погано у наших закладах працює персонал, інколи складається враження, що вони беруть на себе більше повноважень, аніж самі власники, які можливо зовсім і не підтримують такі ось вихватки своїх працівників. Культури спілкування люди вчіться перш за все, і думайте як потрібно поступати з клієнтами закладу. Дивлячись на охоронців закладу, складається враження, що це дебелі молоді люди з накаченою мускулатурою, але без грама мізгів. Книги по етикету і спілкуванню з людьми треба читати!!!!! Нічого поганого не скажу про адміністратора даного закладу, приємна людина, яка знає свою роботу, навідміну від охорони і митця-фотографа. Доречі, на яких підставах він там працює, якщо займає посаду державного службовця??????

 18. Світлана

  Вікторе, ви думаєте, що під час такої ввічливої розмови він представився??? це було у п”ятницю, 25.01.2013. Чорнявий, високий, у білій сорочці

 19. Олена

  Думаю, що якби дівчина спитала його ім’я, то він ще раз відправив би її на х… Чи був сенс питати? І взагалі – там тоді хто-небудь назвав би його ім’я? Хіба що яке “погонялово” здав би хто. І то під питанням.

 20. Мирослава

  От дивуюся нашій ментальності, хіба мало нормальних фотографів в місті? Нє, треба на роботу взяти психа!

 21. Ліда

  Нажаль в Україні такі, як цей фотогаф забувають іноді забувають, що вони всього лише обслуговуючий персонал. Таких бидляків-фотографів треба бити в роги! А в такий заклад, як згаданий Холідей – не ходити і друзям не рекомендувати. Нехай наші гроші збагачують людей нормальних! Не ходіть у Холідей! Бидлячий клуб з бидлячим персоналом!

 22. Oksana

  Повністю підтримую дівчат, адже сама нещодавно стала жертвою некоректної поведінки охорони Holiday! Мене за мої ж власні гроші випхали із закладу! Сама неодноразово відвідувала цей заклад, але після прочитаного, думка упустилася нище плінтусу…. Шановна адміністрація, де Ваш сервіс обслуговування, де адекватне ставлення, де повага до клієнта???

Напишіть відгук