Минулої п’ятниці, 25 січня, тернопільська інтернет-газета “Про все” ініціювала створення  в соціальних мережах групи УДАР-кидалово проти політиків-шарлатанів, які обікрали пересічних українців і подають недостовірну інформацію Віталію Кличку. Наразі група створена в однокласниках. За вихідні інформацію про цю групу перепостили понад 2000 читачів.  58 не лише тернополян, але й мешканці інших районів Тернопілля, та, що не менш важливо, й інших областей України, зокрема із села Хорли Каланчакського району Херсонскої області підтримали нашу ідею про об’єднання та збір інформації обдурених недобросовісними партійцями УДАРу. Виявилось, якщо на Тернопільщині спостерігачам обіцялося 400 гривень за добу виборів, то на Херсонщині – 1000 гривень. Якщо тернополянам заплатили хоча б половину – 200 гривень, то на півдні – ні копійки.

Наприклад, пан Андрій написав, що у Кременецькому районі на Тернопільщині Удар не розрахувався із 36 членами ДВК, більше мені не відомо. Завжди говорять – грошей нема!

Наразі у групі йде збір інформації, щоб згодом її оприлюднити у ЗМІ та передати лідеру партії УДАР Віталію Кличку.

Цього тижня також будуть створені аналогічні групи у соціальних мережах Фейсбук та Вконтактє.

Обдурені УДАРом об’єднуються у соціальних мережах

22 comments

 1. Андрій

  “Наприклад, пан Андрій написав, що у Кременецькому районі на Тернопільщині Удар не розрахувався із 36 членами ДВК, більше мені не відомо. ” ПРОВОКАЦІЯ!!!
  Я, Плевачук Андрій Анатолійрвич ( голова Кременецької ройонної організації партії ” УДАР” Віталія Кличка) офіційно спростовую дану інформацію та наголошую,що з усіма членами ДВК по Кременецькому районі було розраховано в повному обсязі!!! Мені особисто хотільсь би поспілкуватися з тим Андрієм ,який стверджує цілкам протилежне !!! Залишаю свій тел. (097)8547160

 2. Роман

  Нехай тут відпишуться ТІ, з ким УДАР не розрахувався! Бо це все ПРОВОКАЦІЯ!

  1. Толік

   та яка нах. провокація? Ти мабуть один з тих псів, які працюють в штабі. Ти добре знаєш, що багатьом не ваплатили зарплат.

 3. Назар

  Зі мною та декількома моїми друзями Тернопільський штаб не розрахувався.


  1. Author
   Борис Машлянка

   Де ви працювали? скільки вам заплатили і скільки обіцяли?

 4. Назар

  Працював спостерігачем в одному селі Тернопільського району, не доплатили 200 грн. Також був агітатором на місці, працював частину вересня і жовтень, заплатили 250 грн, хоча обіцяли більше.


  1. Author
   Борис Машлянка

   Чи обіцяють Вам повернути кошти чи ви вже “подарували”?

 5. Віталій

  Мене також кинули, був агітатором на палатках…


  1. Author
   Борис Машлянка

   А можете розповісти детальніше? Як саме це відбулось.. Або зателефонувати 097-555-44-75 або 42-52-78

   1. Віталій

    За всі місяці оплачували добре, лише за останній не заплатили…Я був спостерігачем, заплатили 200 грн хоча обіцяли після виборів ще 200 грн… Після виборів обіцяли, що через тиждень все оплатять,але нічого не відбувалося…Потім обіцяли до Нового року,також зарплати я своєї не бачив… Я обїздив практично весь Тернопільський район, приймав участь на мітингу в Києві… Мені заборгували більше тисячі гривень…всій моїй групі з якими приходилось стояти в палатці також не оплатили,а там нараховується чоловік вісім… якщо потрібно ще подробніше, мій тел. 0967974450

 6. Віталій

  Мене також кинули, був агітатором, спостерігачем..

 7. Роман

  тупо кинули гади…борг більше 1000 грн…
  Заплати людям!

 8. Василь

  також схожа ситуація.. був агітатором і спостерігачем і отримав лише половину з обіцяної заробітної платні.. другу половину обіцяли дати після виборів, тоді в грудні, а тоді й до нового року.. так і не віддали…

 9. DJ-DR

  Я особисто працював в Штабі 165 виборчого окр.. Обіцянна платння перед прийомом на роботу і яка платилася по суті відрізнялась в меншу сторону .. За останій місяць роботи Жодному працівнику штабу Платні не виплаченно .. Аналогічна ситуація по іншим округам ., поодинокі винятки є на деяких округаг де мажоритарники доплачували з своєї кішенні..

  1. Віталій Мацюк

   Якщо не секрет, яку плату обіцяли і як пояснили невиплату?

 10. DJ-DR

  При першому отриманні платні (яка відбулася затримкою майже на три тижнні) – відповіли що така платня в такому рорзмірі і має бути , (В средньому платаню всім врізали на 1/3 Якшо мало бути 800 – 600 , 600 – 450 і так далі) , Но це був тільки початок потім почались скорочення з працівників Штабу , Якщо на старті було 20 людей то кінця залишилось 5 працівників , яким в кінці кінців за останній місяць так і не заплатили . ! Я пропрацював до самого кінця .. з попередніх років в мене вже був досвід схожої схеми роботи Партіїї …. і логіка підказували що грошей за мою роботу я не отримаю .

 11. Ірина

  Те, що написано про невиплату у 165 виборчому окрузі – то стосується вьсого обласного і решти штабів. за жовтень не заплатили нікому. Довго казали, що ось-ось вже має бути. І ті розпоряджені, що були опубліковані в Українській правді є правдивими. такі дійсно з Києва надсилали. І дуже цікаво, що після того, як підняли питання на всеукраїнському рівні, то в центральному штабі сказали, що всі працівники штабу – волонтери. Такого не було і ніхто на волонтерство не підписувався. Пропонували в кінці в рахунок зарплати взяти техніку або меблі. Хто зрухався, той молодець. Але… більшість залишилася з нічим. З мажоритарниками інша картина – ті виплатили все до копійки, тому якщо будуть казати, що вони не виконали зобовязань, то не так. А взагалі з приводу них, то складається враження, що і їх киданули не менше.
  Останній раз обіцяли, що розрахуються перед новим роком, але після того ні слуху ні духу. Мало того в числах 10 жовтня прийшло розпорядження з Києва, що зарплатню зменшують на 50%. Ну це все класична картина кидалово на виборах – не вони перші і певно не останні. А потім ще й називають людей заробітчаними і що ніхто не хоче працювати за ідею. Певно забувають, що радянські часи минули. Всі вже на тому добре навчилися. Одним словом, зарплати за жовтень не було, хто би що не казав.

 12. Ірина

  І ще одне. не думаю, що Кличко про це не знав. Якщо не знав, то тоді треба ставити питання про його лідерство, адже як так, що в нього ж під носом таке роблять. Про скорочення також правда. Людей скорочували двічі, але не скорочували обов’язки.
  Всі ці речі не додадуть рейтингу партії в майбутньому. Могли би дати меншу платню, люди би пішли на це. але краще б виплатили все до кінця.

 13. Дмитро

  В нас ситуація ще більш патова ми працювали членами комісії від УДАРУ на Гусятинщині, але їх керівник Віталій Остафійчук не захотів нам плати, мовляв, наші кандидатури йому подали “інші”??? партії от вони хай і платять.

 14. Христина

  І мене партія УДАР забула… мені винні майже дві тисячі гривень… Я стояла на палатках і на виборах була задіяна… Від мого “шефа” ударівського, ні слуху ні духу… В обласному штабі пан Цибульський обіцяв зарплату до Нового року, вже початок лютого!!! Чекаю з надією на зарплату, яку я заробила чесно! ПАРТІЇ УДАР ГАНЬБА!!!! ПОЗОР!

 15. Христина

  Доречі,не сумнівайтесь,,, це правда..можу долучити до блогу всіх хто зімною працював, чоловік десять,,,всі підтвердять,,, Я б дуже хотіла щоб це все показали на телевізори всієї України,,нехай Клично почервоніє з стида, і може совість замучить і він дасть гроші,,,
  Також є відомості що Кличко виділив гроші, а працівники штабу присвоЇли їх собі,,, втой час коли ми ходили на агітацію в дощі і холода, вони сиділи в теплих кабінетах!

 16. parmv

  То же самое по Сумам ,не заплатили член ам ДВК (некоторым отдали половину) наблюдателям,агитаторам .Штабисты в ответ на обращения говорят что им и самим не заплатили

Напишіть відгук