Депутата Партії Регіонів затримали за корупцію

Поділитися

Про цю подію «гуде» весь Гусятин. Офіційної інформації не має, бо вже нібито «відмазали». Працівники Гусятинської адміністрації  інкогніто розповіли «Про все» все, що довідались від правоохоронців.
Як кажуть чиновники, нібито Галина Демидась є правою рукою нинішньої голови Гусятинської районної ради Надії Хоптян. Під час останніх парламентських виборів пані Галина активно допомагала дружині губернатора у виборчій кампанії. Домовленість у них була: якщо голова райради стає депутатом, то пані Галина посяде її місце. Проте, не так сталося, як гадалося. Надія Хоптян пролетіла над Гусятином, Теребовлею, Бучачем та Монастириською як фанера над Парижем. Проте її колежанка нічого не втратила. Користуючись депутатським мандатом нелюбої не лише в Гусятині янучарської Партії регіонів, жіночка доволі вдало кермувала у місцевому Територіальному центрі соціального обслуговування.
І якщо дружина губернатора Тернопільщини встановила рекордну для голів районних рад України зарплату – 11 тисяч гривень на місяць, то подружка «організувала» собі 10 тисяч на місяць. Навіть голова райдержадміністрації отримує вдвічі менше. Кажуть, хлопа це трохи пригнічує, хоч він в очі Хоптянисі нічого сказати не може. Зате сусіди-голови райадміністрацій підколюють його на кожній п’янці.
Нещодавно 10 тисяч гривень виявилось мало Галині Романівні. Влаштувала вона свого чоловіка водієм. Персональним. Із зарплатнею у 5 тисяч гривень. Цього вже не могли перенести спокійно гусятинські чиновники і хтось «настукав» правоохоронцям. Тернопільські охоронці закону не взнавали що то за така кадра шельмує і «встругали» їй корупційне діяння. Як закон пише.

Але, виявилось, не всім на Тернопільщині закон є указом. Особисто губернатор «виписав п…..й» керівнику правоохоронної організації, яка насмілилась поставити в рамки закону подругу жінки. Словом, мусили у відомстві знищити докази корупційних діянь і ще й вибачатися.

В Україні створено партнерство “За свободу мирних зібрань”

Бабусі “порвали” YouTube піснею про “лісапед” і кума (відео)