Про цю подію «гуде» весь Гусятин. Офіційної інформації не має, бо вже нібито «відмазали». Працівники Гусятинської адміністрації  інкогніто розповіли «Про все» все, що довідались від правоохоронців.
Як кажуть чиновники, нібито Галина Демидась є правою рукою нинішньої голови Гусятинської районної ради Надії Хоптян. Під час останніх парламентських виборів пані Галина активно допомагала дружині губернатора у виборчій кампанії. Домовленість у них була: якщо голова райради стає депутатом, то пані Галина посяде її місце. Проте, не так сталося, як гадалося. Надія Хоптян пролетіла над Гусятином, Теребовлею, Бучачем та Монастириською як фанера над Парижем. Проте її колежанка нічого не втратила. Користуючись депутатським мандатом нелюбої не лише в Гусятині янучарської Партії регіонів, жіночка доволі вдало кермувала у місцевому Територіальному центрі соціального обслуговування.
І якщо дружина губернатора Тернопільщини встановила рекордну для голів районних рад України зарплату – 11 тисяч гривень на місяць, то подружка «організувала» собі 10 тисяч на місяць. Навіть голова райдержадміністрації отримує вдвічі менше. Кажуть, хлопа це трохи пригнічує, хоч він в очі Хоптянисі нічого сказати не може. Зате сусіди-голови райадміністрацій підколюють його на кожній п’янці.
Нещодавно 10 тисяч гривень виявилось мало Галині Романівні. Влаштувала вона свого чоловіка водієм. Персональним. Із зарплатнею у 5 тисяч гривень. Цього вже не могли перенести спокійно гусятинські чиновники і хтось «настукав» правоохоронцям. Тернопільські охоронці закону не взнавали що то за така кадра шельмує і «встругали» їй корупційне діяння. Як закон пише.

Але, виявилось, не всім на Тернопільщині закон є указом. Особисто губернатор «виписав п…..й» керівнику правоохоронної організації, яка насмілилась поставити в рамки закону подругу жінки. Словом, мусили у відомстві знищити докази корупційних діянь і ще й вибачатися.

15 comments

 1. Оля

  А справу бувшого голови Борщівської РДА який назвав пияком і сам підставив тримає на контролі так як і Кременецького. Геть таких керівників.!!!!!

 2. герой

  потрібно вигнати скотину. але немає кому. Свиня (Галина Романівна) тобі ще недовго.

  1. Юморист

   Галина Романівна особливою порядністю ніколи не виділялась, та й кожні владі прислужувала, як могла. Натура в неї така …. лизати і красти.

  2. Макар

   Таких людей, як Галина Романівна, треба пошукати. ЇЇ знають в районі як хорошу і порядну людину. Це ти свиння, що пишеш такі дурниці…

 3. Льоня

  Цих двох розжирілих тварюк сором не душить. Гусятинщина знала багато лизоблюдів і злодюжок, але Надюху ніхто не перевершить.

 4. Леся

  Галина Романівна дуже хороший керівник і порядна людина…

 5. Марія

  Галина Романівна чесна, справедлива і чуйна жінка! Вона ніколи і нікому не відмовить у допомозі! А це все що про неї написано це не правда!!!

 6. Оля

  Підтримую того хто написав коментар переді мною.
  Галина Романівна, хороша та добропорядна людина, не потрібно про неї нічого поганого говорити.

 7. Антон

  Таку людину, ще потрібно знайти як Галина Романівна. За ню ніколи не було поганих обговорень.

 8. Володимир

  ГЕРОЄВІ. В Матвіїву
  Героїзм на твою думку , це обливання брудом порядних людей. Твій поспупок – це доказ про твою невихованість, хамство, нестриманість, неблагодарність, ФАЛЬШИВСТВО.

  1. герой

   копніть глибше. і невірти ніколи коли ця людина я її називаю свиня. вона думає тільки про свою жопу, а то шо вона плете більше небуде принаймі в терцентрі або (пп Демидась)

 9. герой

  ця свиня це знає і незаперечує я їй очі це говорив. їй кнець тепер беремся з її чоловіка. потрібно запитати скільки в києві будинків побудував в робочи й час при цьому получати немалу з.п. це тільки початок. це не людина це скот вищого гатунку

Напишіть відгук